Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Diş Beyazlatma (Soru)

Sarkå

Ay Yolcusu
Öncelikle hepinize iyi günler Neverfap üyeleri. Size bir sorum var uzatmadan anlatayım. Ben bu ay sonuna doğru diş teli taktırıcam kalıpları falan alındı ama dişlerimin renginden pek memnun değilim sizce diş beyazlatmayı (klinik olarak) diş teli takılmadan önce mi? Yoksa tedavi sonrasında mı yaptırmalıyım bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim.

K4R4H4N

Yeni Fapstronot
Öncelikle hepinize iyi günler Neverfap üyeleri. Size bir sorum var uzatmadan anlatayım. Ben bu ay sonuna doğru diş teli taktırıcam kalıpları falan alındı ama dişlerimin renginden pek memnun değilim sizce diş beyazlatmayı (klinik olarak) diş teli takılmadan önce mi? Yoksa tedavi sonrasında mı yaptırmalıyım bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim.
Bilgim yok ama mantıken önce yaptırman daha iyi gibi geliyor. Tabi ki seçim senin. Bir uzmana danışmalısın

Harvey Teller

Yeni Fapstronot
Hocam genelde tedavi sonrası beyazlatmayı kendileri yapar,ücrete dahil olabilir veya olmayabilir.Ama yapmayacaklarsa kesinlikle tedavi bitince yaptırmalısın çünkü tedavi bitene kadar telden dolayı dişlerinin rengi daha da kapanacak.

Sarkå

Ay Yolcusu
Hocam genelde tedavi sonrası beyazlatmayı kendileri yapar,ücrete dahil olabilir veya olmayabilir.Ama yapmayacaklarsa kesinlikle tedavi bitince yaptırmalısın çünkü tedavi bitene kadar telden dolayı dişlerinin rengi daha da kapanacak.
Telden önce yaptırmak mantıklı değil mi yani 2 yıl kadar sürüyormuş tel tedavileri, telden sonra gerekirse tekrar yaptırabilirim .

Harvey Teller

Yeni Fapstronot
Çifte masraf yapmakta sorunun yoksa yaptırabilirsin o zaman hocam sıkıntı yok.Ben dişler kapanacağı için çok gerekli görmüyorum telden önce.Takdir senin :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6