Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Dışarı Çıktığımda Başlayan Tikim

jacksparrow

Venüs Yolcusu
Arkadaş evde odam da veya annem ve babamın yanındayken tikim hiç yok ama sokağa çıktığım zaman otobüse bindiğim zaman veya alışveriş merkezinde ağzımı yüzümü oynatıyorum ve tikimi geçiremiyorum. Şuan evde olduğum için tikim 0.Böyle birşey yaşayan oldu mu ? Olduysa nasıl geçirdi ??

Lazkopat

Emektar Üye
Arkadaş evde odam da veya annem ve babamın yanındayken tikim hiç yok ama sokağa çıktığım zaman otobüse bindiğim zaman veya alışveriş merkezinde ağzımı yüzümü oynatıyorum ve tikimi geçiremiyorum. Şuan evde olduğum için tikim 0.Böyle birşey yaşayan oldu mu ? Olduysa nasıl geçirdi ??
Sorunun cevabını yanlış yerde arıyorsun. Bence bunun için bir doktora gitmen daha doğru olur.

İsmail ismail

Yeni Üye
doktora gitmen gerekiyor büyük ihtimalle antidepresan vrecektir

B

Brock

Misafir
Benim olmustu önceden benzer durum. Irade kullanımıyla nofap ile ve bilinclenme ile azaldı

izleyici1

Yoda
tikler psikolojik sorunlar
depresyon anksiyete
kulak çınlaması -huzursuz ayak-boyun omuz kafa her çeşit tikin sorumlusu pmodur
nofapta ilerledikçe zaman içinde azalır

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Belki de dışarıda maskeden dolayı oluyordur. Eğer dış bir etken yoksa doktora gitmen en iyisi.

Lefratos

Yeni Fapstronot
tikler psikolojik sorunlar
depresyon anksiyete
kulak çınlaması -huzursuz ayak-boyun omuz kafa her çeşit tikin sorumlusu pmodur
nofapta ilerledikçe zaman içinde azalır
her şeyi nofapa bağlamayı bırakın artık insanları kandırmayı bırakın doktor gibi bir de her tikin sorumlusunu pmodur yazmışsın alakası yok bunlar biyolojik veya psikolojik olarak hastalıktır ve tedavileri vardır genellikle. Pmo ile alakası yoktur. Erişkin erkeklerin çoğu asılıyor hepsinin tiki olurdur o zaman. Konuyu açan arkadaşa tavsiyem doktora gitmesi ve endişelenmemesidir çünkü bunun tedavisi mümkün. Umarım iyileşirsin dostum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6