Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Dopamin Sistemim Düzeldi Mi?

galapa12

Mezun
Web Sitesi
m.youtube.com
İyi akşamlar yoldaşlar✋?

Beni tanıyan vardır aranızda belki, burada hikaye formunda bir konu başlığı açmıştım? Neyse soruma geçeyim, beyler 2 3 senedir PMO-Sigara-Şeker gibi bağımlılıkların bilincindeyim kimini sonsuza denk bıraktım kimiylede halen mücadele ediyorum(Şeker ve Fap). Sorum ise şu geçen hafta 158 günlük sürecimi bozdum. Fakat hiçbir şekilde ne bir psikolojik etki bıraktı -hafif pişmanlık haricinde- ne de bi kafamda yanma ağrıma vs. Acaba bu 2 3 senelik sürecimin içerisinde beyin kimyam düzelmişmidir ? Yani beynim iyileştimi, bakış açım iyileştimi daha mı mutluyum değiştimmi ? bu sorular kafamda sürekli dönüyor ve yanıtını bir türlü bulamadım, bu basit konu hakkında cevaplarınızı bekliyorum.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Dopamin sistemi onca günden sonra toparlamıştır tabiki. Rehberi, içerikleri hiç mi okumadınız?
Diğer unsurlar ise yaptıklarınıza, yaşadıklarınıza yaşam tarzınıza bağlı.
Bozdunuz diye her şey çöpe gitmedi, tekrarlamamaya odaklanın. İkinciyi yaparsanız işte o zaman küçük canavar tekrar ortaya çıkar. Döngülere girme olasılığı çok yükseğe çıkar.

Harvey Teller

Yeni Fapstronot
Eskiye falan döndüğünüz yok hocam.Döndüğünüzü iddia eden arkadaş çok radikal bir cevap vermiş.Uzun süreçlerden sonra beyin zaten ciddi oranda kendini toparlıyor.Tekrarlamazsanız çok hafif bir hasarla kaldığınız yerden devam edersiniz.Tekrara düşmeyin...

surec

Merkür Yolcusu
Hocam ben 4 yıldır nofap yapıyorum 90 sınırını aşan süreçlerimde oldu mesala ilk yılımda 10.cu günde aldığım etkiyi 2.yılımda 20.günümde aldım

galapa12

Mezun
Web Sitesi
m.youtube.com
Dopamin sistemi onca günden sonra toparlamıştır tabiki. Rehberi, içerikleri hiç mi okumadınız?
Diğer unsurlar ise yaptıklarınıza, yaşadıklarınıza yaşam tarzınıza bağlı.
Bozdunuz diye her şey çöpe gitmedi, tekrarlamamaya odaklanın. İkinciyi yaparsanız işte o zaman küçük canavar tekrar ortaya çıkar. Döngülere girme olasılığı çok yükseğe çıkar.
Biz bu uğurda saçımızı döktük be kral ama arada sorgulamak iyidir?

galapa12

Mezun
Web Sitesi
m.youtube.com
Ayrıca sigarayı bu forum sayesinde bıraktım ve hepinize minnettarım. Spor geçmişim oldu, kitap okuma alışkanlığım var cinsel içerikli hiçbir şekilde videoları izlemiyorum tamamen şaman hayatı? flört vs yok, kpss ye hazırlanıyorum odaklanma ve dopamin sisteminin daha hızlı iyileşmesi için tavsiyelerinizide bekliyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6