Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Düşünülülebilir Bir Soru

Sametak256

Venüs Yolcusu
Çok Zararlı Olduğunu Bildiğimiz Şeyleri Yapmayı Neden Tercih Ederiz?

izleyici1

Yoda
sabırsız olmamız
hazır ve kolay olanı istememiz
uzun vadede bize yararı olan şeyler kısa vadede zorluyor

Evet doğru. Ama herseyi evrim tarafından yorumlamak ve nedenini böyle anlamak yanlış diye düşünüyorum.tam olarak anlatamadım galiba ama inşallah anlamışsındır ne demek istediğimi

Feitan

Ay Yolcusu
Evet doğru. Ama herseyi evrim tarafından yorumlamak ve nedenini böyle anlamak yanlış diye düşünüyorum.tam olarak anlatamadım galiba ama inşallah anlamışsındır ne demek istediğimi
Ne kadar zeki canlılarız desek de yemek, aşk, başarı, dostluk vs. bunların hepsi hayatta kalma veya üreme amacını taşıyor. O yüzden en temelden incelemek daha geniş bir bakış açısı sunar insana diye düşünüyorum.

Ne kadar zeki canlılarız desek de yemek, aşk, başarı, dostluk vs. bunların hepsi hayatta kalma veya üreme amacını taşıyor. O yüzden en temelden incelemek daha geniş bir bakış açısı sunar insana diye düşünüyorum.
Biliyorum. Ama ne demek istediğimi anlamadın söylediğimi. Belki anlatamadım.neyse boşver

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6