Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Duygusal Yoksunluk İçin Ne Yapabilirim?

Methetics

Venüs Yolcusu
Arkadaşlar merhaba,

Sürecimde ilerleyen günlerde 5 ve 10.gün arası giderek artan bir duygusal yoksunluk yaşıyorum.
Bu yüzden gidip uygulamalar yüzünden insanlarla konuşmaya çalışıyorum.(Connected ve benzeri uygulamalar yada kızlarsoruyor)

Yazdığım kişiler özellikle de kadınlar oluyor.
Ancak hiç kimse umursamıyor.Bu sosyalleşme çabamdan bir karşılık bulamayınca kendinimi çok daha beter hissediyorum.Ne kadar değersizimki umursamıyorlar bile gibi.
Tabi neden umursanmadığımın farkına vardım.
Benim gibi binlerce erkek varmış.
Fake kız profili oluşturduğumda anlamış oldum herneyse
İhtiyacımı farkettim fakat nasıl çözüm bulacağımı bilmiyorum.
Ailemle iletişimimiz pek güçlü değil.
Arkadaşlarım desen yoğunlar nadir görüşebiliyoruz.
Ne tavsiye edersiniz?

NeverMoreFap

Mars Yolcusu
Arkadaşlar merhaba,

Sürecimde ilerleyen günlerde 5 ve 10.gün arası giderek artan bir duygusal yoksunluk yaşıyorum.
Bu yüzden gidip uygulamalar yüzünden insanlarla konuşmaya çalışıyorum.(Connected ve benzeri uygulamalar yada kızlarsoruyor)

Yazdığım kişiler özellikle de kadınlar oluyor.
Ancak hiç kimse umursamıyor.Bu sosyalleşme çabamdan bir karşılık bulamayınca kendinimi çok daha beter hissediyorum.Ne kadar değersizimki umursamıyorlar bile gibi.
Tabi neden umursanmadığımın farkına vardım.
Benim gibi binlerce erkek varmış.
Fake kız profili oluşturduğumda anlamış oldum herneyse
İhtiyacımı farkettim fakat nasıl çözüm bulacağımı bilmiyorum.
Ailemle iletişimimiz pek güçlü değil.
Arkadaşlarım desen yoğunlar nadir görüşebiliyoruz.
Ne tavsiye edersiniz?
Yazarak iletişim kurmak yerine sosyal mekanda insanlarla yüz yüze iletişim kurmayı ve arkadaş edinmeyi denemelisin. Herhangi bir sosyalleşebileceğin mekan olabilir. Baktın insanlarla iletişim kuramıyorsun hatanı tek tek tespit edip düzelteceksin. İnsanlarla konuşa konuşa sana hangi insanın yoldaşlık edebileceğini fark edip onunla arkadaş olacaksın.

Priv@te_reflection

Mars Yolcusu
Ben de senin gibi şeyler yapardım zamanında .Sosyal medyada aradiginj bulamazsın sahte insan çok. Kurslara yazıl kolay arkadaşlık edinirsin

Methetics

Venüs Yolcusu
Yazarak iletişim kurmak yerine sosyal mekanda insanlarla yüz yüze iletişim kurmayı ve arkadaş edinmeyi denemelisin. Herhangi bir sosyalleşebileceğin mekan olabilir. Baktın insanlarla iletişim kuramıyorsun hatanı tek tek tespit edip düzelteceksin. İnsanlarla konuşa konuşa sana hangi insanın yoldaşlık edebileceğini fark edip onunla arkadaş olacaksın.
Tamamda öyle mekan İstanbulda nerede var?

Priv@te_reflection

Mars Yolcusu
ilgi alanın olan kurslar. Özellikle spor alanında kolay arkadaşlık edinildiğini fark ettim.Çünkü orada sen takımın sana vermiş olduğu belli pozisyonları yürütmek zorunda olduğu için iletişim haline sokuyor seni hem de iletişim halinde olmanın en heyecanlı ve keyifli yolu budur ama tabi bunu yaparken sınırları aşma erkeklerle takıl sadece kadınlarla yakınlaşma. Sonra diksiyon kursuna katılabilirsin. KOnuşman için yardımcı olabilir. Ama spor salonuna git muhakkak bir hareket halinde bulun. Oradaki inssanlarla da iletişim halinde kalabilirsin.

NeverMoreFap

Mars Yolcusu
Tamamda öyle mekan İstanbulda nerede var?
Spor salonları dövüş, vücüt geliştirme, yüzme, tenis, futbol, basketbol vb. sana uyan bir spor dalı seçip o dalda kendini geliştirirken hoş sohbetler kurarak arkadaş edinebilirsin. Keza aynı şekilde kurslarada başvurabilirsin. Yazılım kursu, dil kursu, gitar kursu dans kursu, diksiyon kursu vb.

Sosyalleşmek istiyorsan da illaha bunları yapmana gerek yok dışarı çık yürüyüş yap bisikletinle dolaş müze gez tarihi yerleri gez kamp yap konsere git sinemaya git tiyotroya git vb gördüğün gibi yapılacak bir sürü eylem var yeter ki bunları yapmaya istekli ol.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6