Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Erken Boşalma Sorunu Nasıl Çözülür?

zamazingo06

Yeni Üye
Merhabalar. Yaklaşık 6 aydır no fab deniyorum, ama bir türlü başarılı olamadım. Max 2 hafta dayandım ama kararlıyım, yapmak istiyorum. Fakat erken boşalma sorunu olduğu için zevk aldığımız o kısmı uzatmak için antrenman yapmak gerektiği söyleniyordu. Sizce gerekli mi ve bu sorunu nasıl çözeceğim. Sırf bu yüzden bugün yine bozdum en büyük sebebi de nofap yapmanın prostat kanserini tetiklediği söylentisi ve az yapmanın zararsız olduğu.

Moderatörün son düzenlenenleri:

BloodRien

Yoda
Merhabalar. Yaklaşık 6 aydır no fab deniyorum, ama bir türlü başarılı olamadım. Max 2 hafta dayandım ama kararlıyım, yapmak istiyorum. Fakat erken boşalma sorunu olduğu için zevk aldığımız o kısmı uzatmak için antrenman yapmak gerektiği söyleniyordu. Sizce gerekli mi ve bu sorunu nasıl çözeceğim. Sırf bu yüzden bugün yine bozdum en büyük sebebi de nofap yapmanın prostat kanserini tetiklediği söylentisi ve az yapmanın zararsız olduğu.
Bak burda herkese şunu söylemek istiyorum nofap yaparken prostat kanseri olucaksam kabul ediyorum çünkü nofapin verdiği güçler mükemmel ve prostat kanseri olma şeyside yalan inanma öyle bir makale bulman gerekir gerçek olması için bir kaç kere denenmiş halk testleri olmalı bu bir kaç kişininde en az 1000 kişi olması gerekiyor tabi ve bu makaleyi kabul eden üniversite yada kurum önemli inanma p***grafi satmak için ürologlara para ödeniyor bile olabilir kendi düşüncem neden ortaya böyle bir yalan atılmasın ki ?

BloodRien

Yoda
Antrenmandan kastın kegel egzersizi ise evet oda geç boşalmanı sağlıyor prostat kanseri olma riskini de azaltıyor

flamefinn

Venüs Yolcusu
Erken boşalmanın çözümü bedensel değilse anı yaşamak. nofap yap, anı yaşa. Çözülür umarım.

B

Brock

Misafir
hocam kriz anında bahaneler illaki yapcağın hareketi haklı çıkartır hatta teşvik eder. önemli olan durumun farkında olmak bir bağımlı olduğumzu bi konuda hasta olduğumuzu ve kriz anında bu tür hareketi meşrulaştırma cabası olan bahanelerin çoģalcağını iyi kavrayıp (veya tam tersi suçlayıcı) elimizden geldiğince direnmek. elimizden geldiğince o bilinçsizliği yararlı şeylere kanalize etmek. tabi bunlar için sağlam sebeplerin olmalı

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6