Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Evlenenler İçin Hard Mod ?

Hedele

Yeni Üye
Yeni evlenen birisi bu bağımlılığı henüz yenemediyse, 90 günü tamamlamak için Hard moda devam mı etmeli yoksa ilişki sürece zarar vermez mı?

Bir de evlendikten sonra PMO'nun zararlarını gören var mı? Evliler için sitede bölüm var mı? (Yeniyim kusura bakmayın)

Çözüm
Yeni evlenen birisi bu bağımlılığı henüz yenemediyse, 90 günü tamamlamak için Hard moda devam mı etmeli yoksa ilişki sürece zarar vermez mı?

Bir de evlendikten sonra PMO'nun zararlarını gören var mı? Evliler için sitede bölüm var mı? (Yeniyim kusura bakmayın)
Eşinize odaklanıp artık o saçma videolara hiç bulaşmamanızı tavsiye ederim. Bu sizin için daha kolay olmalı...
Size Pm modu tavsiye ederim. PM Mod yapabilirsiniz. p***o ve mastürbasyonun olmadığı; seksin, orgazmın serbest olduğu moddur. Böylece tatminizi giderip daha kolay kurtulabilirsiniz.

Beyine ve dopamin sistemine verdiği zararlar evli-evli değil fark etmez.
B

Brock

Misafir
denedim onları da. zaten başlarda çok pozitiftim çok hediye falan alırdım. şimdi de ne istiyorsa alıyorum ama romantizme enerjim kalmadı. yoruldum maalesef. kadınların sadece yük olduğunu bilseydim evlenmezdim.

Şimdi kadınlar erkeklere ihtiyaç duymuyor çünkü boşansa gidecek kapısı çok neden bir erkeği adam yerine koysun ki. Bu yüzden erkek hep ırgat. Erkeğin istekleri ihtiyaçları asla umurlarında değil.
Kardeşm konunun uzmanı değilm ama küçklükten reddedilme ile alakalı bir problemin olabilir. Sana tavsiyem bu problemi ve değersizlik hissini çözmeye çalış. Kendi değerinizi dış faktörlere (hanımınızın sizi kabul etmesi gibi şeyler) bağlarsanız ; değeriniz kendi elinizde olmaz . Çözüm basit değerinizi içsel şeylere bağlamanız.

B

Brock

Misafir
Tabi dendiği gibide basit değil. Ama bunun çok daha zorunu yaşayanlar olduğunu hatırlayabilirsiniz. Kolaylık dilerim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6