Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Excel - İngilizce

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Selam baylar daha üniversite sınavına girmediğim için yazılım dili öğrenmemi tavsiye etmemişti bir çok kişi. Bu dönmede ingilizcemi geliştirmeyi hedefliyorum bunun yanında excel eğitimleri izlemek yazılım için faydalı olur mu ? Yoksa excel tarzı programlar daha çok işletme için mi ise yarar?

Ahmed-

Jüpiter Yolcusu
Selam baylar daha üniversite sınavına girmediğim için yazılım dili öğrenmemi tavsiye etmemişti bir çok kişi. Bu dönmede ingilizcemi geliştirmeyi hedefliyorum bunun yanında excel eğitimleri izlemek yazılım için faydalı olur mu ? Yoksa excel tarzı programlar daha çok işletme için mi ise yarar?
Ofis işçisi için bilinmesi gerektiğini biliyorum. Python programlama dillini öğrenmeye başlayabilirsin. Herkes bu dille yazılma başlar. Ayrıca yabancı dilde geliştir. Uçar gidersin:)

sekiz

Yeni Fapstronot
İngilizce ve exceli mutlaka iyi derecede bil hayatının iş haricindede birçok alanında hayat kurtarır

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Excel en iyi yazılımlardan biridir. Ama bunu bilmek yazılım bilmek demek değildir. Nasıl ki sihirbaz "misdirection" yaparak beynin algılamadığı noktaya aslında tam bakmadığı bilimsel gerçeğini kullansa da bu adam biyoloji ve beyin hakkında bir şey bilmez.

Yazılım öğrenmeye herhangi bir programlama dilini öğrenerek başlayabilirsin. Önerilenler arasında Java, C# , python gibi diller vardır ama internete bir göz gezdir. Hangi alanda iyi olmak istediğine göre diller ve teknolojiler değişir.

ugur5

Muhafız
excel öğrenmene gerek yok ileride ihtiyacın olunca öğrenebilirsin çok zor bir şey değil

yazılım dili olarak öncelikle temelde html ve css bilmen lazım ki çok zor şeyler değil sonrasında ise javascript öneririm zira yazılım sektörünün büyük bir kısmını oluşturan website ve programlama kısmında temel bir dildir. Phyton felan boş ver şimdilik, bence en mantıklısı javascript.

tranceport

Jüpiter Yolcusu
Excel için coursera üzerinden çok güzel kurslar var onların yardımıyla sertifika alıp güzel şeyler öğrenebilirsin.
Sana tavsiyem İngilizce yönü ile eksikliklerini tamamlaman.
Çünkü programlama için bile İngilizce her haliyle lazım.
Ben eğer 18 yaşıma dönsem önce İngilizce eğitimine ağırlık verip işlevsel birkaç program ogrenirdim.
Veri analizi ve veri bilimine yoğunlaşırdim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6