Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Fark Ettiğim Gerçek Ve İlginç Bir Taktik

netherim

Merkür Yolcusu
En meşhur olarak bildiğimiz hormon dopamin hormonudur malumunuz. Ancak endorfin ve oksitosin elde edince fap aklınıza bile gelmiyor. Hepimizin insan olduğunu unutmayalım. Karşı cinsinde, bütün sevdiklerimizinde, bütün insanların insan olduğunu unutmayalım. Bu bile başlı başına fap yapmanızı engelleyecektir. Mümkünse aşık olun ama öyle olmak için değil gerçek anlamda olun. Eğer benim gibi aşık olacak kız görmüyorsanız yani aşık olmaya değecek kız demek istiyorum. Dondurma, muz, su, çay ve benzeri tüketin. Hayvanları besleyin. En azından sokağınızdaki kedi, köpeklere bir şeyler verebilirsiniz. Ve yine aşık olmama değecek kız yok diyorsanız eski şarkıları dinleyin. 009 Sound System hem transa geçirir, hem de nostaljik bir sevgi katar tavsiye ederim. Cristiano Ronaldo hayranıyım. Onun özellikle şimdi değil eskiden Manchester United forması giydiği zamanı çok seviyorum. Bir kızı sevmekle eş değer bir şey ve evet bu kadar basit. Aşağıya ekleyeceğim videoyu izleyin demek istediğimi anlayacaksınız. 5:30'da Lampard ve Ronaldo arasında olan şeye o kadar ihtiyacımız var ki klaslığın vücut bulmuş halleri, insanlığın, gerçekten adam olmanın bakın erkek değil adam olmanın ne olduğunu gösteriyorlar. Lampard istese mevzuyu uzatıp, itiraz edip, cazgırlık yapıp Ronaldo'nun ikinci sarı kartı yemesine sebep olabilirdi. Ama bakın ne yapıyorlar? :) Bu videoda da 009 Sound System'in Born To be Wasted şarkısının remixlenmiş hali var. Bu video bana ilham veriyor. Umarım futbol izleyen ve nostalji seven insanlara da verecektir. Eskinin güzelliğini görünce, pmonun bu kadar yaygın olmayıp, insanların bir nebze kendi özlerinde olduklarını görünce beni daha iyi anlayacaklar. Bu videoyu izleyince endorfin ve oksitosinim salgılanıyor. Arkada çalan müzik zaten başlı başına bir dopamin kendisi. Düşünün 3 hormonu aynı anda salgılıyorsunuz. Ve yukarıda yazdığım şeyleri ufak ufakta olsa yapıyorsunuz. Neden fap aklınıza gelsin ki? Hayatın bir anlamı olduğunu fark ediyorsunuz zaten. Fap bağımlılığı genel olarak kötü hissetmekten, özgüvenin düşmesinden, hayattan keyif alamamaktan ve yalnızlıktan olur. Buna bazı travmalarda dahildir ama sonuç aynıdır. Pmoyu çıkış kapısı olarak kullanıyoruz. Ve sonucunda daha kötü hissediyoruz, çünkü vicdanımız gerçeğin ne olduğunu orada bilmektedir tam da içimizde...

Endorfin salgılamaksa amaç, düzenli spor yapın. Hem düzenli ve disiplinli bir hayatınız olur, hem sağlıklı olursunuz hem de daha mutlu bir insan olursunuz. Bu da iyi bir yöntem. Ancak spor yapmanın daha kesin bir yöntem olduğunu düşünüyorum. Ayrıca spor yaparak vücudunuza sürekli endorfin salgılatırsanız sporu bırakmanız mümkün değil. Çünkü dopamin gibi endorfin de bağımlılık yapar ve doğru kullanırsanız size çokça fayda sağlar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6