Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Flatline Mı Geçiriyorum ?

NeverMoreFap

Mars Yolcusu
20. günlerdeyim kendimi o kadar *oktan halsiz, ezik, hiç bir işi yapamaz hissediyorum ki tüm günüm sadece gözlerimi kapatma isteği ile geçiyor ve öylede yapıyorum sonucu ise 1 günüm çöpe gidiyor. Flatline dedikleri şey bu mu yok mu bir çözümü uygulayalım isteğimiz, halimiz yerine gelsin.

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Düşük dopamin semptomları gösteriyorsun dostum. Bu gayet normaldir. Zamanla beyninin buna adapte olmasını beklemelisin. Ödül sisteminin çok fazla dopamine maruz kaldı, beynin fabrika ayarlarına dönmesi için bu denli acılara katlanmak zorundayız. Bunların hepsi geçici bir durum.

Taipan34

Yeni Üye
20. günlerdeyim kendimi o kadar *oktan halsiz, ezik, hiç bir işi yapamaz hissediyorum ki tüm günüm sadece gözlerimi kapatma isteği ile geçiyor ve öylede yapıyorum sonucu ise 1 günüm çöpe gidiyor. Flatline dedikleri şey bu mu yok mu bir çözümü uygulayalım isteğimiz, halimiz yerine gelsin.
bende de öyle 23 .gündeyim ama umurumda değil mast bunu çözmeyecek kitap okumaya ve gyme tam gaz devam ediyorum aksamları da arkadaslarımla oyun oynarım cok dogru değil ama keyifleniyorum

NeverMoreFap

Mars Yolcusu
Öğlen kestirince biraz da olsa kendime geldim. Şuan enerjim keyfim yerinde yarına bomba gibi kalkacağım flatline mıydı hala ondan şüpheliyim ama artık nasıl bir şey olduğunu biliyorum ve ne yaparakta geçeceğini de biliyorum o yüzden ben flatlinedan değil flatline benden korksun.

Son düzenleme:

burakissei

Yeni Fapstronot
Ben de hafta sonu cinsellik yaşayabiliyorum ama hafta içi masturbation yapmadan duramıyorum, sanırım hafta sonu olan dopamin akışı hafta içi de istiyor vücut.

NeverMoreFap

Mars Yolcusu
Ben de hafta sonu cinsellik yaşayabiliyorum ama hafta içi masturbation yapmadan duramıyorum, sanırım hafta sonu olan dopamin akışı hafta içi de istiyor vücut.
Tamamiyle zihinsel sen oraya elemezsen vucüd onu ısrarla istemeyi bırakacaktır yavaş yavaş krizlerin sende etkisi azalacaktır yeter ki kendine hakim olmayı bil.

burakissei

Yeni Fapstronot
Libidom çok yüksek ya testosteron 1000 çıkmıştı ama bırakmak istiyorum masturbationy sadece seksle devam etmek istiyorum
Tamamiyle zihinsel sen oraya elemezsen vucüd onu ısrarla istemeyi bırakacaktır yavaş yavaş krizlerin sende etkisi azalacaktır yeter ki kendine hakim olmayı bil.

NeverMoreFap

Mars Yolcusu
Libidom çok yüksek ya testosteron 1000 çıkmıştı ama bırakmak istiyorum masturbationy sadece seksle devam etmek istiyorum
Mastı neden bırakıyorsun ilk önce hedefi belirle mastı bırakmak için önündeki engeller neler analiz et. Boş zaman mı irade eksikliği mi sorunlarından kaçmak için mi yapıyorsun vs. bunları analiz et. Gerisi senin kendine ne kadar kendine hükmedeceğine kalmış.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6