Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Hakkında Tavsiyeleriniz

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Diyelim ki bir anda forum geliştiricisi oldunuz, foruma ilk olarak hangi özellikleri getirirdiniz? Mesela sıkça bahsedilen şeylerden birisi siyah tema eklememiz. Bunun gibi özellikler hakkında önerilerinizi bekliyorum.

Yeni kategori olabilir, yeni tema olabilir, yeni konsept olabilir. Sınırları zorlayabilirsiniz.

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Aklıma geldikçe maddeler halinde yazayım:
  1. Forumda çalan Hans Zimmer'in efsane müziği değişmeli bence. Birçoğumuz için yeterli geldi diye düşünüyorum. Forumdaki kişilerden alınan bir playlist dönebilir.
  2. Forumda birçok değerli yazı var . Bunlar ana sayfaya düşünce hızlı bir şekilde kayboluyor ve ilgili kategoriye gidip bulmak zor olabiliyor. Bence konu bağımsız olarak en iyiler diye bir başlık olmalı ve burada her konudan en iyi yazılar toplanmalı. Her gelen kişi direk o kategoriye girerek ilk okumalarına o kategoriden başlayabilir. BU KESİNLİKLE YAPILMALI!!!
  3. Böyle direk göze çarpan değil de kişinin günlüğünde falan başlatabileceği bir sayaç yapılabilir.
  4. İstatistik bilgisi oluşturmak amacıyla forumdaki herkesten bir anket doldurması istenebilir.
  5. Forumun bir yerinde güzel yazarlardan güzel sözler dönebilir. Ya da etkili cümleler.
  6. AKLIMA GELDİKÇE YAZACAĞIM...

Son düzenleme:

Enki

Satürn Yolcusu
Birkaç Tavsiyem

1.İnsanlar Çok Benzer Başlık Açıyor
Neverfap forumunda en çok göze çarpan şey bu, insanlar internetten bile bulabileceği kolay bir bilgiyi buraya soruyor. Bu da ister istemez kaliteli olan başlıkların altta kalmasına sebep oluyor

2.Günlük Okuma Bölümü Diye Bir Yer Açılabilir
Neverfap forum sitesinde derinlerden kalma birçok kaliteli yazı var, bence her gün bu yazılardan 5 tanesi siteye özel bir renkle bir kenarda tutulabilir, yapılabilitesi var mı bilmem ama yapılırsa çok güzel olacağını düşünüyorum

3.Nofap Odaklı Olmayabiliriz
Bu sorun yönetimden çok kullanıcıları ilgilendiren bir mesele bence, nofap hakkında hem forumda hem youtubeda birçok içerik paylaşıldı artık nofap hakkında başlıklara bakınca tekrara düşülmüş gibi hissediyorum bu başlık aslında birinci başlığın devamı olarak sayılabilir, bu konuda da site olarak değişiklik yapabileceğimizi umuyorum. Nofap odaklı olursak nofapten mezun olan birisinin bu siteyi kullanma sebebi kalmaz, birçok kaliteli yazarın bundan dolayı forumu bıraktığını gördüm

4.Yapamıyorum Edemiyorum Battım Gibi Yazılar
Bu tarz yazıların diğer kullanıcılar için kötü bir etki yarattığını düşünüyorum şahsen bu tarz olumsuz mesajları okuyunca ister istemez ben de olumsuz düşüncelere sahip olabiliyorum o yüzden bir insanın dipte olup buraya yazması diğer kullanıcıları da dibe çektiğini düşünüyorum, ben bu tarz yazılarının onaydan geçmemesi gerektiğini düşünüyorum

Katılmadığınız veya eklemek istediğiniz bir başlık olursa lütfen belirtin beraber bu siteyi daha da üst düzeye çıkartabiliriz

bocchi

Uranüs Yolcusu
Web Sitesi
1000kitap.com
1. Daha çok üye.

Daha çok üye forumu daha çok dolu dolu yapar diye düşünüyorum. Farklı insanlar farklı şeyler görürüz diye düşünüyorum. Foruma insan çekmek için de belli şeyler yapılabilir. Eğer yapabilirsa ben varım.

2. Site görünümünün tamamen değiştirilmesi

Bu site sanırım belli bir altyapıyı kullanıyor. Neverfap ile alakası olmayan bir foruma girdiğimde aynı temayı görmüştüm. Site tamamen bir yazılımcı tutularak baştan yaratılıp daha özgün bir hale getirilebilir. Tabi maddi yeterlilik lazım.

Ve bir de ana sayfanın basitleştirilmesi

3. topluluk kurallarının gözden geçirilmesi ve sorgulanması ve gerçekten uyuluyor mu diye bakılması ve gerçekten uyulması gerekiyor mu diye düşünülmesi.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Ben de aklıma geldikçe yazacağım ben de

Yeni Kategoriler Eklenmesi

John constantine

Mars Yolcusu
mesela benim çok yararlandığım ve yararlı olduğunu düşündüğüm eski
emekli moderatörler , mezun kullanıcılar vs.Bunların yazılarını günün konusu yapılması ve böyle bir bölüm oluşturulması. Ayrıca böyle bir şans verdiğiniz için teşekkürler.

Son düzenleme:

Vâkıf

Yeni Üye
Şu yapılsa çok faydalı olabilir diye düşünüyorum: Ana sayfaya doğrudan bir kriz butonu konulmalı ve kriz anında kişi oraya basıp doğrudan motivasyon yazısı veya onu vazgeçirecek bir şeyler bulmalı hemen o içeriğe bakıp kendini yeniden şarj edebilmeli, içeriği de güncel tutulmalı ve konuşabileceği kişileri de orada bulmalı. İşe yarayıp yaramayacağından emin değilim ama şu an olsa güzel olurdu diye düşünüyorum 😅

strongenough

Curious
1. Daha çok üye.

Daha çok üye forumu daha çok dolu dolu yapar diye düşünüyorum. Farklı insanlar farklı şeyler görürüz diye düşünüyorum. Foruma insan çekmek için de belli şeyler yapılabilir. Eğer yapabilirsa ben varım.

2. Site görünümünün tamamen değiştirilmesi

Bu site sanırım belli bir altyapıyı kullanıyor. Neverfap ile alakası olmayan bir foruma girdiğimde aynı temayı görmüştüm. Site tamamen bir yazılımcı tutularak baştan yaratılıp daha özgün bir hale getirilebilir. Tabi maddi yeterlilik lazım.

Ve bir de ana sayfanın basitleştirilmesi

3. topluluk kurallarının gözden geçirilmesi ve sorgulanması ve gerçekten uyuluyor mu diye bakılması ve gerçekten uyulması gerekiyor mu diye düşünülmesi.
Ben de ana sayfanın basitleştirilmesinden yanayım. Yeni üyeyim bir az sonra alışacağım ama yeniler için karışık bir sayfa

businessman

Ay Yolcusu
foruma google reklamları ekleyin domain hosting giderlerleni karşılarsınız ve seoyu iyi ayarlarsanız daha çok insanın forumdan haberi olur m????n yazınca siteniz google da en üst sırada çıkar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6