Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forumun Şanlı Tarihi

Start

Mars Yolcusu
Değerli kardeşlerim, uzun süredir üzerimde oluşan baskını sonunda kırdım ve arkadaşlarımla, can dostlarımla birlikdeki direnişimiz sayesinde üzerimize kara bir gül gibi çöken karagül (Black Rose) sonunda geri adım atmak zorunda kaldı, ve ben şimdi size tüm gerçekleri ile olayları anlatıcam ve forumun gerçekte nasıl başladığını anlıyacaksınız.

Kendimden kısaca bahsedecek olursam, Forumla 2021 senesinde tanıştım. O zamanlar adım başkaydı. Tam bir gerçek tutkunu ve demokrasi taraftarıydım, tarihe de ilgiliydim. O yüzden forumun tarihini araştırmaya başladım. Şimdi size samimi bir dille anlatıcam.

Forum ilk olarak yıllar evvel artık yaşayıp yaşamadığını bilmediğimiz admin tarafından kuruldu. Bu forumdan sonradan Umut Bural ve ekibide dahil oldu yani ortak oldular. Buralar hızla büyüyordu aktiflik bayağı artmıştı vs. İşte o zamanlar kendine Black Rose diyen bir üniversite öğrencisi efsanevi @Jake Dunn-nın gözüne girmeyi başardı ve ilk adım olarak sade, ortalıkta koşuşturan, deyim yerindeyse... hayır banlar beni (geçelim buranı)... (şaka yapıyorum tabiki) bir moderatör oldu. Ama önce digerlerini de bir tanıyalım. Forumda Umut Bural ve admin -nin seçdiği JakeDunn moderatördü. Yeni foruma geçince ise admin oldu. Zamanında iyi arkadaşdık onunla, ama benim hatalarım yüzünden bozuldu. Yeni forumun bir çok şeyini ona borçluyuz. Tüm yazıların düzenlenmesi, teknin çalışmalar ve s. Benim defalarca banlanmamda onun (esas arka planda ise kara gülün) eseridir. Evet, eskiden hatta buraların teması kırmızılıydı, renkler falan. Sonradan yeşile döndü. Daha bir çok adminimiz vardı. Meydan okumalar düzenlenirdi. Mesela, The White Rider, Michael Scott, ilk günlük başarılarından Rezonans ve s. Hepsi birlikde çalışırdı. Yaz meydan okumaları, kış, Ramazan, Rutinler ve s. olurdu. Günde bazen her saat başı 20-e kadar aktif üye olurdu. İşte böyle. Sonradan ise düşüş başladı, ve tesadüfen paralel olarak Black Rose ve sadık hizmetkarları LightElectricWave , Samuray yükselişe geçtiler. Rodion Romanoviç bir zamanlar benle çalışırdı, beni banladılar (eski hesabımı), o da korkudan bu yeni yönetimin propaganda yönetici oldu. Hatta bu yakınlarda poster yapmıştı. Suçlayamam onu, can derdi.
Peki, Kara gül nasıl foruma karalar getirdi? Yönetime nasıl geldi? Güç boşluğu sayesinde. Gittikce zaten itibarı artmıştı, sürekli beni banlıyordu. Admin, Michael Scott, gibi isimlerde teker teker gitdi. Sadece JakeDunn, ve Black Gül kaldı. Umut hala buralarda, ama pek bakmıyor. JakeDunn ise bıktı ve yönetimden çekildi. Bir anda meydan boş kaldı. Yönetim sarayı gözümün önünde boşdu. Neler oluyo diye foruma bir girdim, ne göreyim, şu LightElectircWave (bir az daha uzun isim bulsaymış keşke), Samuray, ve malum kişi hepsi aktif. Hemen Rodion Romanoviç -i çağırdım, devrimciyeniçeri ile birlikte konuştuk. Olum neler oluyor diye. Sonra durumun tehlikeli olduğuna karar verdik ve XenFero merkez binasına gitdik. Kapıdan bırakmayınca zorla girmeye çalıştık, ama adı üstünde Samuray gelip bizi bir güzel dövdü. Hepimiz kaçtık. Zaten bir kaç saat sonra Black Rose kendini admin/moderator yaptı. Moderator kısmı temsilen duruyor. Sonrasında banlanma dalğaları başladı. Karşı çıkan her kes banlandı. Ben gitdim dedim ki, "Bak, kara Rose hattidini aşıyon, burası senin değil". Arkamı bir döndüm, Samuray ordaydı, birkaç saniye sonra ise Samuray hala ordayken, ben yoktum. Yeniden gizli döndüğümde forumdakı uğursuz diktatörlüğün hala durmakta olduğunu gördüm. Ama neler yaptıklarını sonra anlatırım. Bakalım bu onaylanacakmı daha.

Not: Bunların hepsi hayal ürünüdür, eğlence amaçlıdır... diye bir yazı olursa sakın inanmayın! Gerçeği saklıyorlar.

Start

Mars Yolcusu
Evet, hatta ben JakeDunn ile uzun mucadele etmisdim kendi meydan okumam icin. Sonunda ikna edemeyince, benim verecegim karara degil deyince, admin-den izin almisdim. Ama baslamak uzereyken gercekten Black Rose beni banladi

😂 Tabii ama benim hatamdi. O zamanlar bagimliligin en zor donemlerindendi ve kendimi pek kontrol edemiyordum

Start

Mars Yolcusu
Hatta forum baya kendini ciddiye alıyordu eskiden. Ben yetki almak kısmına girmilşdim forumda. Efendim ne şartlar vardı admin bölümünde. Forum dolduruyon, başvuruyon. Adminler kendi aralarında istişar ediyor ve s. Bazı görevler vardı, yanlış hatırlamıyorsam, forumda admin-nin gizli ajanları falan. Foruma girince aktif insanlar listesinde gözükmez, gizli bilgi toplayıp admin-e iletirdi. CİA maşallah.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Hatta forum baya kendini ciddiye alıyordu eskiden. Ben yetki almak kısmına girmilşdim forumda. Efendim ne şartlar vardı admin bölümünde. Forum dolduruyon, başvuruyon. Adminler kendi aralarında istişar ediyor ve s. Bazı görevler vardı, yanlış hatırlamıyorsam, forumda admin-nin gizli ajanları falan. Foruma girince aktif insanlar listesinde gözükmez, gizli bilgi toplayıp admin-e iletirdi. CİA maşallah.
Ya hâlâ varsa?

:)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6