Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Gereksiz Yere Sertleşme Sorunu

zümrütAnka

Venüs Yolcusu
Merhaba öncelikle herkese. Yaklaşık surecimin 80 gün üstü lakin benim için gün önemli değil. Önemli olan karar bu seçim değil benim için. Ruhumu kirletmek istemiyorum. Şimdi yaşım 20, karsı cinsle ilgili makaleler, videolar izlerken sertleşme oluyor. Yaşım genç ne yapabilirm karşı cinsle mesajlasırken cinsel kelimeler ağzımdan çıkınca sertleşme olmaması için? Bu süreden sonra sürecin devam etmesini istiyorum kendimi nasıl alıştırabilirim? Temiz bir gözle bakıyorum karşı cinse.

Moderatörün son düzenlenenleri:

BloodRien

Yoda
Merhaba öncelikle herkese. Yaklaşık surecimin 80 gün üstü lakin benim için gün önemli değil. Önemli olan karar bu seçim değil benim için. Ruhumu kirletmek istemiyorum. Şimdi yaşım 20, karsı cinsle ilgili makaleler, videolar izlerken sertleşme oluyor. Yaşım genç ne yapabilirm karşı cinsle mesajlasırken cinsel kelimeler ağzımdan çıkınca sertleşme olmaması için? Bu süreden sonra sürecin devam etmesini istiyorum kendimi nasıl alıştırabilirim? Temiz bir gözle bakıyorum karşı cinse.
20 yaş testesteronun en yüksek olduğu yaş, hormonlar beyni etkiler , sen frontal lobu eğitmeye çalış .
Bu isteğin gelmeside normal .

Lazkopat

Emektar Üye
Açıkçası bu konuda bilirkişi değilim. Ancak diğer arkadaşların dediklerine pek katılamayacağım. Sanırım senin durumun ortada kız yokken dahi sertleşme olması. Burdan bakınca durum ciddi gibi duruyor. Bence bunu nofap çözemez. Ha nofapi bırak vs diyemem. Ancak sorununun çözümü için bir doktora gitmen gerek. Doğal olan durumda bir kızla yakınlaştığın sırada sertleşme olması. Ortada kız yokken sertleşme oluyorsa bence bir sıkıntı vardır. Diğer arkadaşlar senin sorununu anlamamışlar sanırım.

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Açıkçası bu konuda bilirkişi değilim. Ancak diğer arkadaşların dediklerine pek katılamayacağım. Sanırım senin durumun ortada kız yokken dahi sertleşme olması. Burdan bakınca durum ciddi gibi duruyor. Bence bunu nofap çözemez. Ha nofapi bırak vs diyemem. Ancak sorununun çözümü için bir doktora gitmen gerek. Doğal olan durumda bir kızla yakınlaştığın sırada sertleşme olması. Ortada kız yokken sertleşme oluyorsa bence bir sıkıntı vardır. Diğer arkadaşlar senin sorununu anlamamışlar sanırım.
Doktorluk bir sorun yokki ortada sağlıklı bir erkek günde 4 5 kere durduk yere ereksiyon olabilir bu normal doğal birşey üstelik arkadaş kızla konuşurken oluyorum demiş bunlar gayet normal şeyler arkadaşlar cinselliği reddemezsiniz

Nofapci Vezir

Jüpiter Yolcusu
Bence bu gayet sağlıklı ve güzel bir şey, eğer hayatını çok fazla olumsuz etkiliyorsa sanat ile uğraş derim bu hissinin yerini dolduracaktır. Türk sanat musikîsi, Osmanlı musikisi dinleyebilirsin.

zümrütAnka

Venüs Yolcusu
kız varken cinselik aklıma bile gelmiyor kız yokken erekte oluyorum

Son düzenleme:

zümrütAnka

Venüs Yolcusu
Bence bu gayet sağlıklı ve güzel bir şey, eğer hayatını çok fazla olumsuz etkiliyorsa sanat ile uğraş derim bu hissinin yerini dolduracaktır. Türk sanat
20 yaş testesteronun en yüksek olduğu yaş, hormonlar beyni etkiler , sen frontal lobu eğitmeye çalış .
Bu isteğin gelmeside normal .
gerçekte tiksindim daha az tiksindirerek cinsellik aklıma bile gelmiyor mantıklı düşünerek yaptım bunu lakin sürecin bozulmasından riske atmak istemiyorum kontrol gücümü yükseltirsem makale okusam sertleşiyor

Lazkopat

Emektar Üye
şimdi ortada kız yokken değil cinsel içeriklerden baktığımda ,red pil makale okuduğumda veya izi film izlerken. oluyor
Hocam biraz daha düzgün yazarsan seni anlyacağım. Kız varken mi sertleşme oluyor yokken mi? Ya da her neyse yahu bence bu sorunun cevabını burda araman yanlış olacaktır. En iyisi en yakın zamanda bir doktora gitmelisin.

zümrütAnka

Venüs Yolcusu
kız varken cinsellik aklıma bile gelmiyor kız yokken erekte oluyorum makale,video vs

M

Mantıkçı Kişi

Misafir
gerçekte tiksindim daha az tiksindirerek cinsellik aklıma bile gelmiyor mantıklı düşünerek yaptım bunu lakin sürecin bozulmasından riske atmak istemiyorum kontrol gücümü yükseltirsem makale okusam sertleşiyor
PMO'dan kasıt sadece p... değil aynı zamanda sanal uyaranların hepsi mümkünse bunların hepsindem uzak durmalısın. Tamam bende 20 yaşındayım ve bendede senin benzeri isteklekler oluşuyor ama bunun seni sürükleyebilceği noktayı unutma.

glitcha912

Durdurulamaz Fapstronot
Bunun hakkında sana yardımcı olacak bazı bilgiler:

-Sertleşme olduğu anda düşüncelerini başka tarafa çevir, başka bir konu hakkında düşün, cinsellikten uzak bir konu olsun.
-Çok affedersin, olabildiğim kadar kibar olmaya çalışarak söylüyorum; Cinsel organını iç çamaşırında üst tarafa yatık şekilde tutmaya çalış, ayrıca geniş bir iç çamaşırı ve sıkmayan kıyafetler giyersen cinsel organın hem erekte değilken hemde erekteyken fazla sürtünmez ve durumu kötüleştirmez.
-Erekte iken yorulana kadar şınav çek, şınav vücudunun total'ine hitap eder, tüm kaslarını çalıştırır ve cinsel isteği bu sayede çok kolay şekilde bastırabilirsin. Nefes nefese kalana kadar depar atmakta iyi bir çözümdür.
-Beynini kullan. O kadar çok çalıştır ki neye uğradığını şaşırsın. Matematik bu konuda en güzelidir, ama Matematik'in kötüyse paragraf soruları da çözebilirsin.
-O anda telefona veya bilgisayara bakıyorsan başından kalk ve başka bir odaya geç. Abartmıyorum dostlar. Bu psikolojik bir yarar sağlar çünkü P#*&ografi'yi çağrıştıran şeylerden birisi de bilgisayarlar ve telefonlardır. Bu gerçekten işe yarayacak, bana güven.

Bildiğim ve tecrübe ettiğim bilgilerden bazıları bunlardı. Uyguladığınız takdirde daha yararlı olur, iyi akşamlar.

zümrütAnka

Venüs Yolcusu
Bunun hakkında sana yardımcı olacak bazı bilgiler:

-Sertleşme olduğu anda düşüncelerini başka tarafa çevir, başka bir konu hakkında düşün, cinsellikten uzak bir konu olsun.
-Çok affedersin, olabildiğim kadar kibar olmaya çalışarak söylüyorum; Cinsel organını iç çamaşırında üst tarafa yatık şekilde tutmaya çalış, ayrıca geniş bir iç çamaşırı ve sıkmayan kıyafetler giyersen cinsel organın hem erekte değilken hemde erekteyken fazla sürtünmez ve durumu kötüleştirmez.
-Erekte iken yorulana kadar şınav çek, şınav vücudunun total'ine hitap eder, tüm kaslarını çalıştırır ve cinsel isteği bu sayede çok kolay şekilde bastırabilirsin. Nefes nefese kalana kadar depar atmakta iyi bir çözümdür.
-Beynini kullan. O kadar çok çalıştır ki neye uğradığını şaşırsın. Matematik bu konuda en güzelidir, ama Matematik'in kötüyse paragraf soruları da çözebilirsin.
-O anda telefona veya bilgisayara bakıyorsan başından kalk ve başka bir odaya geç. Abartmıyorum dostlar. Bu psikolojik bir yarar sağlar çünkü P#*&ografi'yi çağrıştıran şeylerden birisi de bilgisayarlar ve telefonlardır. Bu gerçekten işe yarayacak, bana güven.

Bildiğim ve tecrübe ettiğim bilgilerden bazıları bunlardı. Uyguladığınız takdirde daha yararlı olur, iyi akşamlar.
Teşekkür ederim dostum bende tetikleciler karşi güçlenmek gerekir

Kaptan joker

Venüs Yolcusu
Ne doktoru arkadaşım insanları yanlış yönlendirmeyin. 20 yaşında ki bir adam karşı cinsle konuşurken sertleşme olmuyorsa asıl doktora görünsün.!! Hiç kafana takma arkadaşım gayet normal böyle şeyler

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6