Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Giyim Mağazasında Çalışmak

• Konuyu başlatan endiptengeldim
  • Başlangıç tarihi
E

endiptengeldim

Misafir
Dostlarım selamlar, bayram sonrasında bir giyim mağazasında birkaç haftalığına çalışmayı düşünüyorum. Amacım hem biraz evden çıkıp nefes almak, biraz daha insan içine çıkmak, her gün tanımadığım insanlarla iletişim kurmak ve sosyal becerilerimi geliştirmek.

Ama hiç tecrübem yok, nasıl iş bulabilirim, bulabilir miyim, yarı zamanlı çalışmak mümkün müdür? Tavsiyelerinize açığım.

LightElectricWave

Moderatör 🔱
Moderatör
Bu konulardan anlayan yakınlarınızdan destek alın, gereksiz yükü üzerinizden atmış olursunuz. Odağınızı işte ne yapabilirime yönlendirirsiniz nerden bulacağım nasıl bulacağıma değil. Part time çalışabilirsiniz.

root

Jüpiter Yolcusu
İşinolsun gibi uygulamalar var ordan iş bulabilirsin satış danışmanı adı altında olur genellikle mağaza çalışanı işi.
Ya da googleya şehrinin ismini yazıp iş ilanları diye aratıp başvurabilirsin.
İlk iş gününden herşeye koşturma yapabildiğin kadar iş yap yoksa sonraları bütün işler senin üzerine kalır bide kendini yıpratma az buçuk ücret için.

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Girebiliyorsan eczaneye kalfa olarak girebilirsin. Tecrübe kazandıkça güzel para kazanırsın ayrıca çok güzel sosyallesirsin. Vasıflı ve temiz bir iş sıfırdan eleman alıyor bazı yerler.

Fellow

Ay Yolcusu
Bence giyim mağazalarının yoğun olduğu bir bölgeye git. Tek tek sor. İllaki bir yer bostur. Sonuçta burda sen tecrübe kazanmak istiyorsun. Ne iş verirlerse yap. Bol bol iletişim kur.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6