Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Güçlü Anekdot Paylaşalım

Arkadaşlar her gün okuyup sürecini güçlendirebileceğim kısa kısa maddeler yazmanızı istiyorum mesela yatmadan önce okuyup nofap şuurunu canlı tutmam için

cesaret

Ay Yolcusu
Selam,
  • Hedef ve amaç belirlemek. Buna göre hobi kazanmak.
  • Tetikleyicilere kör olmak. Denk gelsen dahi dürtülerini canlandırmadan yok etmek.
  • Boş zamanları faydalı ve bahsettiğim amaç, hedef için doldurmak
  • Yarın karışlacağın sorunların farkında olmak, kendine hatırlatmak
Birçok madde var ama benden bu kadar olsun

Lazkopat

Emektar Üye
Tek kilit nokta krizler. Krizlere taviz vermemek oldukça önemli. Krize taviz verdiğin anda süreç bozulmuştur. Sadece üzerinden zaman geçmesi ve senin bir şeyler yapman (PMO) gerekir.

Son düzenleme:

Wise

Ancient Wise
Son sürecime başlarken önce pmoyu kökleyip pbky okuyup sonra da oyun bağımlılığımı bitirmek için 2 gün full oyun oynamıştım. Oyundan da pmodan da aşırı soğumuştum. Sonra da full aç kalıp ders çalıştım beyin yenilendi kendine geldi. İnternete bile 1 2 saat anca giriyorum.

Mavimsi

Ay Yolcusu
Beyin dopamine aşıktır. Pmodan gelmicekse , dopamin gibi çok arzuladıgın hedeflerine yönel. Bi kod yazmayı mı çok istiyorsun en basitinden başla ve mutlu ol , arkadaşlarınla neler yaptıgını paylaş , takdir al. Daha çok takdir almak için çalışmayı isteyebilirsin.

Nofapci Vezir

Jüpiter Yolcusu
Unutma, nofap'a devam ettikçe daha çekici olacaksın, okuduğun şeyleri daha iyi idrak edeceksin. Her mastürbasyon yaptığında içinde birikmiş o maskülen enerjiyi, erlik sıvın ile adetâ sarf edip tüketeceksin bu da seni uyuşuk, itici bir zombi gibi yapacak.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6