Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Hayat Güzeldir, Kontrol Elinizde Ise Gel Ve Tadını Çıkar

netherim

Merkür Yolcusu
Bakınız bu süreç içinde müzik seçimi çok önemlidir. Hem sizi leş duruma götürebilir, hem de yükseltebilir. İyi anlamda libido yükselten müzikler çok yararlıdır. Çünkü bu müzikler hem sizi relapse olmaktan kurtarır, hem de kadınlara yaklaşmanızı sağlar. Üstüne üstlük benim atacağım üç tane müzik hem enerji verecek, hem eski günlerin güzelliğini gösterecek hem de ümit verecek ayrıca melankoli de veriyor ama tatlı melankoli çayın dertlendirdiği gibi aslında dertlendirmez harareti alır o tarzdan :) Ve en önemlisi cool ve değerli hissedeceksiniz. Favorite Game'de nakaratı kendime göre yorumlayıp, o kısmı sanki I'm saving myself again diye okutturuyorum. O sesi bunu söylüyormuşçasına. Zaten Freed From Desire demek arzulardan özgürleşmiş demek, mind and senses purified diyor ki beyin ve hisler saflaştırıldı, saf halinde demek istiyor. Ve nanananana bunun kutlamasıdır. Bad Dad ise catchy yani devamlı kendini dinletebilen ve anı yaşatan bir müziktir. Ve aşırı cool hissettirir sigara bile yakabilirsiniz. Tam bir vibe müziğidir. Çok cool hissedersiniz. Tabi ki son olarak her gün bu lanetten kurtulabilmek için bunları dinlemeniz dışında spor yapın. Her gün yapın bir gün bile aksatmayın. Bu bedeninize ben spermimi tutacağım ve güçleneceğim mesajı verir ve iradeniz sağlamlaşır. Bakın ama 10 dakika, ama 1 saat, ama 30 saniye, 1 dakika fark etmez. O dambılı al evde kullan onu, ya da aç kapıyı giy ayakkabını çık dışarıya yürü gez. Hava al. 10 dakika bile olsa iyi, zamanın bir önemi yok önemli olan devamlı bunu yapıp bedeninin modunu değiştirmen. Çünkü fark etmişsinizdir ki, beyine istediğini vermeyince kasılıyor ve ağlamaya başlıyor. Çıldırıyor, çünkü kontrol artık sizde. Bunun anlamı iyileşiyorsun demek, çünkü beyin o kolay dopamine öyle bir alışmış ki, onu vermeyince ağlıyor, kuduruyor. Ama eninde sonunda beyniniz bu dediğim spor durumuna, sosyal durumlara alıştıkça beyin sisi geçip yerini büyük bir özgüvene bırakacak. Etraftaki insanlar ne oluyor kafasına girecek, içine bir şey mi girdi bu çocuğun, ne oldu buna böyle bir insan mıydı olup hayatının şokunu geçirecekler. Ve en güzel kısım buraya geldik evet artık insanlar kendilerini yırtacak kardeşlerim. Onlar devamlı konuşalım mı? Gezelim mi? Buluşalım mı? Nasılsın? Onlar yakınlaşmaya başlayacaklar, hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Bu mümkün bana inanın. Kadınları söylemiyorum bile özellikle onlara dikkat edin, temasta bile bulunabilirler. Başıma geldiğinden biliyorum. Yani kısacası her gün 30 saniye bile olsa vücudunuza, bilinçaltına ben mastürbasyon yapan, başkalarını izleyen bir ezik değilim mesajını verin. Beden ona göre programlanacak zaten, beyniniz ile kod yazmış oluyorsunuz aslında. Şimdi o chaser effect kodunu silin, bu dediğim kodları yazın. Kasmadan, rahat rahat çalışacak vücudunuz. Virüslerden de kurtulduğu için buga girmeyecek ve çökmeyecek. Alta ekliyorum müzikleri tadını çıkarın. Bir kişiye bile ilham olabildiysem ne mutlu, o ilham olabildiğim kişiye yazıyorum bunu ben de senin gibiydim o yüzden her şey olabilir. Her şey sadece nasip ve an meselesi. Akıntıya kapılma, üzülme, dinle bunları anlayacaksın neyin ne olduğunu

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6