Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Herkes İçin Büyük Motive Kaynağı Olacak Bir İstek

Herkese selam arkadaşlar. Umarım keyfiniz yerindedir süreciniz iyi ileriyordur beni soracak olursanız 154. Günü devirdik şükür. Pek konu açmıyorum forumada pek fazla girmiyorum. Bugün aklıma bir şey geldi paylaşmak istedim.

Neverfap ekibinden bir video isteğim var özellikle Umut Bural'dan. Kendisi geçen günlerde 5 yılını geride bıraktı. Bu 5 yılda ne yaptı? Hangi hataları yaptı ? Sürece nasıl başladı ? İlk günler ne yaptı? Vs. Bize ses ortam kamera uyumu ile güzel bir ortamda max 1 saatlik video ile anlatırsa çok iyi olur. Belki böyle planları vardır. Sürece başlayamayan onca dostumuza büyük motive kaynağı olur. Tabi bunun örnekleri var youtubede hepsi yabancı kişiler yani ne bileyim içimizden birinin o evreye gelmesi çok iyi olay bizlerle paylaşması muazzam olur. Bu dostlarımızı çok daha iyi motive eder. Sürece belirli günlere gelmiş arkadaşlar belki bilmediği hatalarının farkına varır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6