Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Hiçbir Kadına Haddinden Fazla Değer Vermeyin.

• Konuyu başlatan YeniBirHayataBaşlangıç
  • Başlangıç tarihi
Y

YeniBirHayataBaşlangıç

Misafir
Çok değer vermeniz gereken bir kadın hayatınızda var zaten gitmeden değerini bilin annenizin ve asla ama asla kadınlara haddinden fazla değer vermeyin. Sonra sizi köpeği yerine koyuyorlar sürekli ilgi açlığını gidermek için mastürbasyon aletlerine dönüşüyorsunuz. Yapmayın beyler bakın zaten hayatta anne gibi bir kavram var zaten gidin onu mutlu etmeye çabalayın. Elbette sevgili edinin ama onu annenizin önüne koymayın aman ha bunları yapmış bir abiniz kardeşiniz olarak size uyarımdır.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Y

YeniBirHayataBaşlangıç

Misafir
Anneniz öldüyse de sıkmayın canınızı mesela benimki de öldü ama bu sefer de beni bir yerlerden görüyor arada bir rüyama geliyor onun için çabalamaya devam edeceğim :) Hatta şunu öğrendim eğer böyle ne zaman sorumluluklarımı bilip iyi bir insan olma çabasında ilerlesem rüyalarıma giriyor :) ama ne zaman bu çukura batsam göremiyorum onu benim için eminim bir yerlerde üzülüyordur. Ben buradan değişeceğime söz veriyorum :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

Crawlinq

Ay Yolcusu
Biz erkeklerin sıkıntısı şu. Sevdiğimiz veya evli olduğumuz kadınların bizlere annemiz gibi davranacağını umuyoruz.

Halbuki kadınların koşulsuz yani karşılıksız sevgileri yalnızca çocuklarına tahsis edilmiştir. Bu sebeple herhangi bir kadını sevebilir, değer verebilirsiniz fakat annenizin size davrandığı şekilde davranmasını beklemeyin ve ummayın. Eğer bu düşünceyi benimserseniz kadınlarla mutlu olabilir ve onlara karşı daha anlayışlı olabilirsiniz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6