Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İlk 2-3 Gün Ağır Uyku Durumu

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
Merhaba sevgili dostlar,

Sürecimde 10. güne giriyorum, bozmasam bi 20 gün de öncesinde var derken son 1 ayda sadece 1 kere mast. yapmış bulunuyorum. Umarım daha da gidecek bu süreç.

Ancak her relapse oluşumda şunu fark ediyorum:

İlk 2-3 gün 10 belki 11 saat falan uyumak anca kesiyor, daha azı olunca uykudan uyanamama, ağırlaşma gibi sendromlar görülürken, 4. günden sonra falan 6-7 saat bile yetmeye başlıyor.

Sperm üretimi için falan mi gerekiyor bu uyku? Vücut bunu mu talep ediyor sizce?

Daha önce benzeri durumlar yaşayanlar tecrübelerini aktarabilir

DarkLight

Yeni Üye
Sanmıyorum 1. gün ile üretilen spermin 100. gün ile üretilen spermin aynı miktarda olduğunu düşünüyorum. Değişen tek fark odak sorunu ilk günlerde daha çabuk yoruluyorsun ve daha az konsantre oluyorsun beynin çalışabilirliği az ve kapasitesi düşüyor buna bağlı olarak daha çok dinlenme ve çabuk yorulma etkileri görülüyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6