Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Instagram Ve Facebook

Sean Kingston

Yeni Fapstronot
Bırakılmalı mı?

Instagram'ımı bırakamama sebebim

Fotoğrafımı beğenen kişiler de fotoğraf atınca onları beğenip benim de onlara değer verdiğimi hissettirebilmek

Bırakırsam bunu gerçekleştirmeye devam edemeyeceğim diye bırakamıyorum

Facebook u aslında yıllarca bırakmıştım ancak son aylarda geri döndüm ve karşıma çıkan videolar keyif veriyor

Moderatörün son düzenlenenleri:

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Fotoğrafımı beğenen kişiler de fotoğraf atınca onları beğenip benim de onlara değer verdiğimi hissettirebilmek
Dostum, sevdiğin insanlara değer verdiğini hissettirmenin sayısız yolu var. Bence bu tarz bahanelerden kurtulmalısın. :)

Tanjiro

Merkür Yolcusu
Bir ara günde 8 saat bakıyordum şimdi ayda 30 dakika. Senin de benim gibi bağımlılığın varsa bırak. Ben bırakalı çok oldu.

Sean Kingston

Yeni Fapstronot
Bir ara günde 8 saat bakıyordum şimdi ayda 30 dakika. Senin de benim gibi bağımlılığın varsa bırak. Ben bırakalı çok oldu.
Bir anda sildim 2 sini de ancak telefonda başka ne yapılabilirki?

Bu arada masturbasyon u ve sigarayı bıraktım bırakalı yemeğe ve tatlıya abandım

Erogluzim

Mars Yolcusu
Facebook en son ne zaman girdiğimi hatırlamıyorum malum ikinci bahar mekanına dönmüş vaziyette. Instagram kullanma amacım çektiğim fotoğrafları paylaşıyorum. Medya veya başka bir şey işine yarıyorsa gerektiği zaman kullanırsın işine yaramıyorsa bırakabilirsin.

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Yanlış anlamayın ama bu beğeni olayının boş bir iş olduğunu bir süre sonra anlayacaksınız. Size tavsiyem, çok geç olmadan uygulamayı silin. Çok sıkıntı yaşarsanız pc’den girin. En azından mobil erişim gibi her an elinizin altında olmaz.

Savascı

Deneyimli Üye
Bir anda sildim 2 sini de ancak telefonda başka ne yapılabilirki?
Bana göre telefon bir iletişim ve irtibat(çünkü burada sohbet etmek imkansızdır.İnsan beyni doğası gereği kanlı canlı insanları görüp sosyalleşebilir,telefonla sosyalleşilmez) aracı.Ve internetse bilgi edinme aracı.Telefonla müzik dinliyorum, ilgilendiğim teknolojileri araştırıyorum , kaliteli filmleri izliyorum ve belirli sitelerde zaman harcıyorum.Boş zamanımda telefonu elime alınca hiçbir istek duymuyorum sosyal medyada gezinmeye çünkü telefonumdan sildim ve artık erişemiyorum.Sende kendine göre bu aracı dizayn edebilirsin dostum.Mesela basketbolla ilgileniyorsan boş zamanlarında basketbol videoları izleyebilirsin ya da radyo tiyatrosu dinleyebilirsin,ya da video editlemeyi seviyorsan video editleyebilirsin.İçinde binlerce olasılık barındıran devasa bir kütüphane bu dünya, yeter ki telefon hayatına köstek değil ,destek olsun.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6