Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İrade Geliştirmek İçin Alışkanlık Önerisi

DinjDjarin

Venüs Yolcusu
Selam dostlarım bugünle beraber kitap okuma alışkanlığımda 20. Günüm ilk gün 1 sayfa ile başladım ve her gün üstüne 1 sayfa ekleyerek ilerliyorum amacım günde 100 sayfa okumak bu seviyeye bir anda gelemem bende tedrici bir şekilde ilerliyorum. Sormak istediğim bu gibi alışkanlıkların yanında tavsiye ettiğiniz alışkanlıklar varmı iradeyi güçlendirecek?

yujirohanma

Yeni Fapstronot
Evde iki oda belirle ve bir taş bul bir sabah bir akşam yerlerini degistir sana hiçbir şey katmiycak ve saçma gelicek ama iradeni kuvvetlendiricek

BloodRien

Yoda
Selam dostlarım bugünle beraber kitap okuma alışkanlığımda 20. Günüm ilk gün 1 sayfa ile başladım ve her gün üstüne 1 sayfa ekleyerek ilerliyorum amacım günde 100 sayfa okumak bu seviyeye bir anda gelemem bende tedrici bir şekilde ilerliyorum. Sormak istediğim bu gibi alışkanlıkların yanında tavsiye ettiğiniz alışkanlıklar varmı iradeyi güçlendirecek?
Sabah 2 bardak su iç
soğuk duş
spor en en önemlisi ! Düzenli
şekeri azaltmak bırakmak
vs.

Hep aynı soruları soruyorsunuz abi ya kaç yıldır. Cevaplar zaten değişmiyor hala gelip aynı soruları sormayın.Akademinin videosu var zaten ve bir kaç yazı daha var forumda. Kendini zorlayacaksın yeni alışkanlıklar ekleyip disiplinini arttırmaya uğraşacaksın bu kadar basit. Her yerde öneri var alışkanlık hakkında hergün soğuk duş,meditasyon,günlük,spor ve bunların hepsi düzenli olmak şartıyla iradeni dahada kuvvetlendirecek. Hedefine göre kendi alışkanlığını koyup ilerlet bu daha çok disipline eder. Ama işin özü devamlılık,düzenlilik, zorlama.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6