Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İsteksizlik Ve Cansızlık

tranceport

Jüpiter Yolcusu
Arkadaslar merhaba yaklaşık bir buçuk yıllık evliligimi çeşitli nedenlerden dolayı sonlandırmak zorunda kaldım.Bunun nedeni fap değil.
Ancak yaklaşık 3 aydır ciddi manada libido düşüklüğü yaşıyorum bu normal mi.l?
penisim çok cansız ve yaklaşık 3 haftadır fap yapmama kararı aldım. Ancak penisimdeki bu cansızlık ve isteksizlik beni düşündürüyor.No fap sürecinde bu normal mi ?

Lazkopat

Emektar Üye
Arkadaslar merhaba yaklaşık bir buçuk yıllık evliligimi çeşitli nedenlerden dolayı sonlandırmak zorunda kaldım.Bunun nedeni fap değil.
penisim çok cansız ve yaklaşık 3 haftadır fap yapmama kararı aldım. Ancak penisimdeki bu cansızlık ve isteksizlik beni düşündürüyor.No fap sürecinde bu normal mi ?
Bağımlımısın ve ne düzeydesin? Belki pmo bağımlılığından dolayıdır bu ve neverfap yapınca geçecektir. 3 haftada fark pek belli olmaz diye düşünüyorum.

tranceport

Jüpiter Yolcusu
Belki 3 haftada 1 veya ayda bir.
Genelde belli bir süre penisiniz cansız isteksiz olacak diyorlardı hatta uzun bir müddet ama kafam takılıyor

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Kendini meşgul ediyor musun?
Kendini geliştirecek işler ile mi meşgulsun?
Hayatında dopamin kaynakları ne kadar fazla?
Bir günün nasıl geçiyor?

3 ay gibi bir sürede hala libido yoksa, benim düşünceme göre hayatında ya birden fazla dopamin kaynağı var ya da kendini zorlayacak işlerle meşgul değilsin. Yukarıda ki soruları kendine bir sormalısın bence.

tranceport

Jüpiter Yolcusu
Bir günün nasıl geçiyor?

3 ay gibi bir sürede hala libido yoksa, benim düşünceme göre hayatında ya birden fazla dopamin kaynağı var ya da kendini zorlayacak işlerle meşgul değilsin. Yukarıda ki soruları kendine bir sormalısın bence.
Buna esimden ayrilma surecinde kullandigim ilaclar da etki etmis olabilir gibime geliyor.Çeşitli kurslar alıyorum ama özellikle twitter çok kullanıyorum.

tranceport

Jüpiter Yolcusu
Flatline sürecindesiniz korkmayın.
Flatline tanımını yapabilir misin kardeş .bir keresinde 180 gün never fap surecindeydim.3 aydan sonra artik penisimdeki uyuşukluk tamamen kalkmıştı ve enerji doluydum.Su an bile kabima sığmayan bir enerjim var.... İçeriklere bazen bakabiliyorum.
Yani fap yapmadan da baktığım çok oluyor.
Bakıyor vicdan yapıp kapatiyitum.

tranceport

Jüpiter Yolcusu
Bir günün nasıl geçiyor?

Mevzu tamamen tembellikte olabilir.
Ne zaman ki bahçe işleri ile uğraşıyor ve biraz terliyorum, tam bir mutluluğa erisiyorum.
Yaklaşık 3 veya 4 haftalık bir surecim var ve su an enerjik hissediyorum.

tranceport

Jüpiter Yolcusu
Az önce flatline terimine göz attim.Orada yazan herşeyi yaşıyorum.,???
Ama mutluyum korkmuyorum bu bağımliligi aşacağım.
Flatline:
Flatline, p**** bağımlılığından kurtulma süresince karşımıza çıkan her türlü negatif semptomdur.

Insomnia (Uykusuzluk hastalığı), aşırı yorgunluk, beyin sisi, asabiyet, abur cubura karşı oluşan düşkünlük, yapılan aktivitelerden keyif alamamak, depresyon, anksiyete, nezle gibi belirtiler, kasların zayıflaması… Liste bu şekilde devam ediyor ve ediyor…

Bizzat kendim yukarıda sözü geçen belirtilerin her birini tecrübe ettim.

Aslına bakarsanız flatline, kurtulma/yenilenme sürecinin bir gerekliliği ve beyninizin hastalığı iyileştirmeye başladığına dair pozitif bir işaret.

Anlamanızı kolaylaştırması için flatline’ı, aldığımız belirtilere ve yaşadıklarımıza göre iki aşamaya indirgeyen genel bir sistem geliştirdim.

Son düzenleme:

tranceport

Jüpiter Yolcusu
"Gizemli flatline evresi" isimli yazıyı okudum ve gerçekten yaşadığım ve düşündüğüm herşeyi orada gördüm.
Düşünmeme dahi gerek yok birakayim vücudum ve beynim biraz kendini bulsun ☺☺☺☺☺

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6