Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

İstemsiz Cinsel Haz

Bruh

Yeni Üye
Merhaba. Sizlere yaşadığım bir sıkıntıdan bahsetmek istiyorum. Otururken, kalkarken veya normal dururken galiba cinsel haz alıyormuş gibi hissediyorum. Cinsel organın duruşu bile bana cinsel haz veriyor. Yürürken falan bacağımın arasına gelmesin diye uğraşıyorum. Sizce bu psikolojik mi. İç çamaşırıma cinsel organımın deyişi, duruşu cinsel haz alıyor gibi hissettiriyor.

kodsuzyapayzeka

Yeni Fapstronot
Daha önce TMS (sürtünerek boşalma) gibi bir alışkanlığınız var mıydı? Eğer varsa yüksek ihtimalle ondan dolayıdır diye düşünüyorum. Eğer öyle değilse düşünmemeye aklınıza getirmemeye çalışmanız en doğru ve yapılacak şeylerden biridir.

Bruh

Yeni Üye
Daha önce TMS (sürtünerek boşalma) gibi bir alışkanlığınız var mıydı? Eğer varsa yüksek ihtimalle ondan dolayıdır diye düşünüyorum. Eğer öyle değilse düşünmemeye aklınıza getirmemeye çalışmanız en doğru ve yapılacak şeylerden biridir.
alışkanlık değildi lakin önceden bir kaç kere denemiştim galiba.

Cosanostra

Ay Yolcusu
Merhaba. Sizlere yaşadığım bir sıkıntıdan bahsetmek istiyorum. Otururken, kalkarken veya normal dururken galiba cinsel haz alıyormuş gibi hissediyorum. Cinsel organın duruşu bile bana cinsel haz veriyor. Yürürken falan bacağımın arasına gelmesin diye uğraşıyorum. Sizce bu psikolojik mi. İç çamaşırıma cinsel organımın deyişi, duruşu cinsel haz alıyor gibi hissettiriyor.
Dostum odak noktanı değiştirmeni tavsiye ederim. Eğer cinsel organınla alakalı şeylere odaklanırsan en ufak birşeyde acaba şöyle mi oldu veya böyle mi oldu sorularına maruz kalırsın.
Kitap okumak, okuduğunu anlamaya çalışmak, ders çalışmak vesair zihnen seni meşgul edecek bir uğraşı bulmalısın. Zihnen meşguliyetin azlığı veya olmaması senin bunda çaba sarfetmemen senin odak noktanı cinsel organına yönlendiriyor olabilir.
İnsan dikkat kesildiği veya odağına aldığı bir şeyi değiştiremez değil. Aynı zamanda bu odaklanmak, zihninden meşgul olmak her daim bir his olarak bizde var. Yani muhakkak birşeylere odaklanıyoruz. Fakat bu zihnen meşgul olma birşeylere odaklanma dediğimiz şeyin yönünü değiştirebiliriz. Örnek vermek gerekirse kuzeye akan bir suyun yönünü doğu ve batıya çevirmek için, sadece bir su yolu açmak gerekir. Doğu veya batıya su yönelecektir.
Sonuç olarak şunu söyleyim dostum; sen bu zihnen meşgul olduğun meselenin yönünü değiştir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6