Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kaf Fasikülleri Ve Ayt Matematik

nopainnogain

Yeni Üye
Arkadaşlar merhabalar Ayt Matta Kaf fasiküllerini almayı planlıyorum.Sizce bu fasiküllerin yanında ekstra bir şeyler almama gerek kalır mı?Yoksa gerek yok mu?Kaftan sonra sadece deneme çözmeyi planlıyorum.Ayrıca mezunum,matematikte iyi düzeyde sayılırım.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Direkt apotemi girebilirsin daha önceden girmediysen. Birçok işlem yeteneği kazandırıyor. Ama hiç KAF çözmedim, bilmiyorum nasıl.

IskenderBurak

Jüpiter Yolcusu
Matematikte temelin varsa bilgi sarmal, acil, aydın, apotemi, 3d gibi yayınlara yer ver. Sınava yönelik olmayan yayınlara ne para ne zaman harca ( KAF yayınlarını bilmiyorum ama önerilen kaynakları çözmen, denemeleri de rutinleştirip yapamadığın soruların mantığını anlarsan olay zaten biter ).

Maraz Ali

Benim adım Ali, Maraz Ali bayılırım bela olmaya
Arkadaşlar merhabalar Ayt Matta Kaf fasiküllerini almayı planlıyorum.Sizce bu fasiküllerin yanında ekstra bir şeyler almama gerek kalır mı?Yoksa gerek yok mu?Kaftan sonra sadece deneme çözmeyi planlıyorum.Ayrıca mezunum,matematikte iyi düzeyde sayılırım.
Bilindik yayınları kullanmani tavsiye ederim. Temelin varsa ayt mat adina acil veya apotemi nin fasiküllerini alabilirsin maddi zorluktan dolayı alamiyorsan dolap uygulamasında dediğim kitaplari neredeyse yarı fiyatına kullanılmamış satıyorlar

nopainnogain

Yeni Üye
Bilindik yayınları kullanmani tavsiye ederim. Temelin varsa ayt mat adina acil veya apotemi nin fasiküllerini alabilirsin maddi zorluktan dolayı alamiyorsan dolap uygulamasında dediğim kitaplari neredeyse yarı fiyatına kullanılmamış satıyorlar
Apotemi ve acili çözmüştüm geçen sene kaf fasikülleri ise birkaç derece öğrencisinden görmüştüm ve dershanedeki hocam da onaylamıştı ama sadece bu yeterli olur mu kafam karıştı açıkçası

G

gordon

Misafir
Direkt apotemi girebilirsin daha önceden girmediysen. Birçok işlem yeteneği kazandırıyor. Ama hiç KAF çözmedim, bilmiyorum nasıl.
Sınava gireceksen kesin apotemi çözeceksin gibi birşey söyleyebilir miyiz? Herkes öneriyor fakat elimde başka kaynaklar varken buna para vermek mantıklı gelmiyor.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Sınava gireceksen kesin apotemi çözeceksin gibi birşey söyleyebilir miyiz? Herkes öneriyor fakat elimde başka kaynaklar varken buna para vermek mantıklı gelmiyor.
Elinde başkası varken onu çöz ama elindeki bitince apotemi veya orijinal alman (ya da temin etmen) iyi olur.

B

Brock

Misafir
Kaf geo 1 ve kaf 1 i bitirmiştim zamanında şuan hiçbirşey hatırlamıyorum anımsadığım şey nerdeyse bütün yayınlardan çalışmış biri olarak internet üzerinden matematik öğretmete en iyi bulduğum behzat hoca olduğu. Ama internet üzerinden matematik öğrenmeyin tabi bence

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6