Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kalan 230 Günlük Süreçte

zerotohero

Yeni Fapstronot
Sayısalda 30 bin içerisine girebilir miyim? Arkadaşlar plan ve programım her şeyim hazır haftanın 6 günü çalışıp pazar günü dinlenme ve tekrar olarak belirledim. Haftanın 3 günü Fizik kimya biyoloji. Şimdilik 2 günü Geometri ve TYT Türkçe. 5 günü de TYT matematik olarak planladım. Ve de Bir gün içinde 3 ders çalışıyorum maksimum. Planım Aralık sonu-Ocak başı gibi TYT'yi bitirip AYT abanmak. Bı arada geometriyi de TYT Türkçe bittikten sonra tahmini aralık civari gibi haftanin 4 günü yapacağım. TYT'de genel anlamda matematikte çoğu konuya aşinayim temelim var. Biyolojide hücreye kadar biliyordum ama unuttum kısa bir tekrarla hallederim , kimyada 9.sınıfı biliyordum unuttum onu da hallederim kısa sürede sadece 10.sınıfı bilmiyorum kısacası sadace fizik ve geometri de tam olarak sıfırım diyebilirim.

Günlük konu çalışması yapmıyorum haftalık planıma göre ilerliyorum yani bir konuyu 1 güne sığdırmayıp anlayasıya kadar çalışacağım ve de ayın 3 haftasının pazar günleri haftalik son haftası da aylık tekrar olacak.
Sizlere göre değiştirmem gereken bir şey var mı ? Ve de bu süreçte tavsiyeleriniz nelerdir ? Şimdiden teşekkürler.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Programı dene ve kendin görüp değiştir, herkes farklıdır.

Diyeceğim tek şey her gün en az 1 tyt türkçe denemesi çöz.

tonyukukk

Yeni Üye
Değiştirmen gereken şeyleri planını uygulayıp kendin bulacaksın. Bilimsel olmayan tavsiyeleri de boşuna ciddiye alma mesela üstteki tyt türkçe tavsiyesini

rum_kayzeri

Yeni Fapstronot
Boş bıraktığın günü deneme çözerek gecirebilirsin.Dersanenin,okulun verdiği denemelerde yetinme derim.

nopainnogain

Yeni Üye
Herkesin çalışma düzeni kendine hastır sana tavsiyem aytye daha fazla önem vermen olur çünkü ilk 30k bandında tyt çok fazla fark yaratmıyor.Kaldı ki tyt çok nankör bu yüzden tyt konularını hızlıca tarayıp aytye geçmeni öneririm ama dediğim gibi herkesin çalışması farklı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6