Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kalp Ağrısı

bundansonrafapyok

Yeni Üye
Genç yaşta başladığım bu şeyden dolayı özellikle son 6 aydır daha önce hiç hissetmediğim gibi bir kalp ağrısı hissediyorum. Bunu özellikle mastürbasyon sonrası daha yoğun hissettiğim için kalp ağrısının bununla bir ilgisi var diye düşünüyorum. 23 Temmuz itibariyle en az 100 günlük hedefle başlayacağım. Ancak merak ettiğim bu tarz bi ağrı hisseden var mı? Bu süreçte ağrı gider mi? İleride cinsel ilişki hayatımda bana sorun yaşatır mı?

N

neurosoft

Misafir
Genç yaşta başladığım bu şeyden dolayı özellikle son 6 aydır daha önce hiç hissetmediğim gibi bir kalp ağrısı hissediyorum. Bunu özellikle mastürbasyon sonrası daha yoğun hissettiğim için kalp ağrısının bununla bir ilgisi var diye düşünüyorum. 23 Temmuz itibariyle en az 100 günlük hedefle başlayacağım. Ancak merak ettiğim bu tarz bi ağrı hisseden var mı? Bu süreçte ağrı gider mi? İleride cinsel ilişki hayatımda bana sorun yaşatır mı?
mastürbasyon ve cinsel ilişki anında kan akış hızı ve kalp ritmi salgılanan adrenalin ve norepinefrin(noradrenaline) hormonlarından dolayı artar. Belki kalp ritminiz hızlandığında kalbiniz bu hızlı kasılmalardan dolayı ağrı hissediyor olabilir. Ama ben doktor falan değilim. Siz gene sağlam bir araştırma yapın bence...

Fapnofap

Ay Yolcusu
18 yaşından büyüksen kardiyolojiye git,değilsen çocuk hastalıkları sana çocuk kardiyolojisine yeşil alan açsın.doktora efor sonrası kalbimde ağrı oluyor dersin.

The King

Deneyimli Üye
Kas ağrısı da olabilir bir bakıma. Ancak doktor kontrolüne gitmen gerek.

bundansonrafapyok

Yeni Üye
Doktora mutlaka görüneceğim hatta gözüktükten sonra buraya da yazacağım. 23 Temmuz itibariyle hiçbir tetikleyiciye maruz kalmadım 2 gündür. Bu ağrıyı bu sefer yoğun bi şekilde hissedip korkmam bırakmama vesile olacak gibi hissediyorum. Yaz stajı yapacağım için haftaiçine randevu alamıyorum hastaneden 1 ay sonra biter bitmez okullar açılmadan EKG Efor ne varsa hatta gerekirse özele para verip test yaptırmayı planlıyorum. Umarım bir daha yaşamayacağım, dert etmeyeceğim birşeydir. En kötüsü de Aralık ayında aşık olduğum kızın resimleri vardı galerimde onlara bakarak yaparken kızla umursamadan konuştum. Mastürbasyon gerçekten de kadınlara olan ilgiyi azaltıyormuş. Sonuç elbette ki ayrılık. Bunun da ve kalp ağrısının da etkisiyle umarım bu sefer süreci bozmayacağım. NeverFAP#2

Fke

Yeni Üye
Kardeşim covid aşısı oldun mu ?
Kaç doz oldun ?
Biontech mi ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6