Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Karnımda Garip Bi His Var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hesapkapali

Yeni Üye
En son kendime söverek başladım şuan 30. gündeyim bu zaman kadar temiz bir şekilde ilerledim ve beklediğimdende kolay geçti. Çünkü ben uygun mast yapıyordum izlemeden ve sıklığı artınca bıraktım fakat şu zamanlar aşırı zorlanmaya başladım. krizleri atlatıyorum fakat karnımda garip bi his var anlam vermediğim hastalık falan da değil. Dışarı çıkınca kafa dağıtınca geçiyor çünkü ama masa başına oturunca geri geliyor nedir bu anlam veremedim bozsam bozamıyom boylede zorlanıyorum anlamadım.

Moderatörün son düzenlenenleri:

karakartal0034

Venüs Yolcusu
Psikolojik olabilir. Önemli bişey değildir ama eğer geçmezse doktora görün.

BloodRien

Yoda
nofaple ilişkilendirme bence
senin sebebini bilmediğin bir şey hakkında aynen şöyle diyorsun

parmağımı salata yaparken kestim nofapte şimdi bozsammı acaba ?

bak gördüğün gibi mantıklı değil

tedaviyi doktorlarda ara

geçmiş olsun

random

Ay Yolcusu
En son kendime söverek başladım şuan 30. gündeyim bu zaman kadar temiz bir şekilde ilerledim ve beklediğimdende kolay geçti. Çünkü ben uygun mast yapıyordum izlemeden ve sıklığı artınca bıraktım fakat şu zamanlar aşırı zorlanmaya başladım. krizleri atlatıyorum fakat karnımda garip bi his var anlam vermediğim hastalık falan da değil. Dışarı çıkınca kafa dağıtınca geçiyor çünkü ama masa başına oturunca geri geliyor nedir bu anlam veremedim bozsam bozamıyom boylede zorlanıyorum anlamadım.
Bozmanın hiçbir şeye faydası yoktur.

hesapkapali

Yeni Üye
1 gün dayandım 2.gün baktım geçmiyo bozdum bozunca geçti anlamadım şimdi yeni sürece başladım umarım bir daha olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6