Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kasiyer Kızla Nasıl Konuşma Başlatabilirim ?

Selam beyler iyisinizdir umarım.
Süreçte 83. Günde geldik gümbür gümbür 90 a yeniden ilerliyoruz.
Benim danışacağım konu başlıktada gördüğünüz gibi kasiyer kız.

Bir market var sürekli alışveriş yaptığım orda bir kasıyer kız var sürekli bakışıyorum ama yani hissediyorum benden hoşlanıyor 2 3 defa gittim ve bundan eminim bende ondan hoşlandım. Biliyorum çok konu dışı ama yardıma ihtiyacım var.

Yani bir çok kaynak okudum izledim fakat beni tatmin etmedi. Bir açılış cümlesi kuramıyorum kızı korkutur veya yanlış anlasılmaktan korkuyorum.

Süreçtende ötürü beynim beni cesaretlendiriyor ama o cizgiyi yakalayamıyorum. Böyle bir durumda tecrübesi olan arkadaşlar var mıdır?

Bende ilgisi var bunu çok iyi hissediyorum bir konuşabilsem zaten gerisi gelecek hissediyorum. Konuştuğum sadece market terimleri kolay gelsin vs vs.

Bu arada bu zamana kadar platonik hariç hiç sevgilim olmadı bundandır baya acemiyim.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Geç olmadan hoslandiğini belli et. "Aramizda birsey hissettim bunu değerlendirmeye ne dersin ? " Ya da sorup ismini ögrendikten sonra "çalismadiğin bir zaman kahve icelim mi seninle daha iyi tanismak isterim" diyebilirsin.

Tabi tavsiye vermesi kolay, kolay gelsin . 😄

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Hocam şu anda harekete geçmezsen sonrasında çok pişman olacaksın. Dolaylı yoldan da konuşabilirsin ya da direk açılış yapabilirsin. Şaka yollu açılış yapmak daha fazla başarı getirir diye düşünüyorum.

Nirvana

Mars Yolcusu
Her gittiğinde kolay gelsin söyle gülümseyerek sonra nasılsın iyi misin gibisinden konuş izinlerini sor falan eğer seninle pozitif konuşursa bir çay içelim mi vb. Sor birşey olmaz

BombacıMülayim

Ay Yolcusu

Bir market var sürekli alışveriş yaptığım orda bir kasıyer kız var sürekli bakışıyorum ama yani hissediyorum benden hoşlanıyor 2 3 defa gittim ve bundan eminim bende ondan hoşlandım. Biliyorum çok konu dışı ama yardıma ihtiyacım var.

Yani bir çok kaynak okudum izledim fakat beni tatmin etmedi. Bir açılış cümlesi kuramıyorum kızı korkutur veya yanlış anlasılmaktan korkuyorum.

Süreçtende ötürü beynim beni cesaretlendiriyor ama o cizgiyi yakalayamıyorum. Böyle bir durumda tecrübesi olan arkadaşlar var mıdır?

Bende ilgisi var bunu çok iyi hissediyorum bir konuşabilsem zaten gerisi gelecek hissediyorum. Konuştuğum sadece market terimleri kolay gelsin vs vs.

Bu arada bu zamana kadar platonik hariç hiç sevgilim olmadı bundandır baya acemiyim.

Arkadaşım Merhaba.

Öncelikle elini hızlı tutmalısın senden hızdkı davranan olabilir. Taktik şu bir kaç nasılsın iyimisin konuşmalarından sonra konuyu farklı konulara çek kısa ve öz konuşmalar küçük espriler olsun.

Devamında iş yerinde ona sorarsan benimle bir kahve içermisin? Ve ya seni yakından tanımak istiyorum diye bir soru muhtemelen hayır olur. Ama Bir kağıta numaranı ismini yazarsan. Akşama kadar düşünür saat 23.00a kadar sana mesaj atar.

Bunu yap, kağıdı ver. Kendindeki değişimleri izle, çok mutlu olacaksın. Artık hangi hormon tavan yapıyor bilmiyorum.

başarılar.

barbar

Yeni Fapstronot
Kız zaten sana bakıyorsa veya bakışmalar oluyorsa bu şu demektir: Kız senin ilk adımı atmanı bekliyor. Ama zaman kaybetme! Eğer bir an önce bu adımı atmazsan, merhaba ismin nedir, bu akşam planın var mı takılabiliriz vs. demezsen kız günden güne soğur. Geçmişte ben yaptım bu hatayı aman sen yapma. Bakışırsın bakışırsın ve bu hep devam eder ve kız şunu düşünür: Peh, bu hep benle bakışıyor, benimle konuşmaya cesareti bile yok,özgüveni yok algısını yaratır. Ve kız hemen soğur sen sonradan o mıza yanaşsan bile yüz vermez. O yüzden aceleci ol dostum.

Westunion

Yeni Üye

Dostum bu konuyu görmüştüm ama vakit bulup yazamamıştım hala ihtiyacın varsa eğer bir veya bir kaç ürün al ve sonra o ürünleri iade et muhtemelen orda numarana ihtiyaç olacak direkt kağıtta numara uzatmak yerine böyle bir taktik deneyebilirsin eğer sana karşı ilgi duyuyorsa yüksek ihtimalle mesaj gönderecektir umarım başarabilirsin

Alevlimeteor

Jüpiter Yolcusu
Hocam sen doksanlı günlere geldiğinde hep kendine relapse olacak malzeme çıkarıyorsun, en son yüz onlu günlerde bozduğunu hatırlıyorum. Biraz rahat dur sürece zarar verme.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6