Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kaybeden Arkadaşlarınızı Hayatınızdan Çıkartın , Hemen!!

başarıyolunda

Yeni Üye
Kaybeden arkadaşlarını hayatından çıkarmalısın, HEMEN !!

Etkilendiğin çevre senin direkt başarını etkileyecektir. Erkeklerin öncelikle anlaması gereken şey: eğer etrafındı negatif sızlanan erkeklerle doldurursan , sende onlardan biri olursun. Bunun kaçış yolu yok. Kendine ait bir çember oluşturmalısın ve sadece başarılı insanları bu çemberin içine almalısın bu çembere girecek insanlar sadece bunu hakkeden insanlar olmalı. Birçok erkek bu kaybeden insanların kendi çemberlerine girmelerine izin veriyor ve bu tür kişilerin kendilerini etkilemeyeceklerini düşünüyorlar. Aksine bun insanlar seni fazlasıyla aşağı çekecektir. Bu tür insanları hayatınıza alırsanız sizi dibe çekecektir. Bazı insanlar tekneye doğru rüzgârı getirmede yardımcı olurlar ve sizi ileri taşırlar bazıları ise çapa gibidir ve sizi geride tutarlar. Bu dersi ne kadar erken öğrenirsen o kadar iyi. bazı insanlar ortalama olmayı seçer bu onların kararı ,bunlar belki en yakın arkadaşınız veya çocukluktan beri tanıştığınız dostunuz ne olursa olsun hayatınızdan çıkarın uzak durun onlardan zorunlu birliktelikse aranızdaki birlikteliği minimuma indirin , kaybeden olamamak istiyorsanız hayatınızda başarı istiyorsanız bunları yapmanız gerekiyor bunun başka yolu yok .inanın bana sizi aşağı çeken insandan uzak durmak bu kadar zor değildir .Bu tür insanlara karşı hayalet gibi olmalısınız , sizi görmemeliler bunları hayatınızdan sallayın gitsin .Çevrenizi tutkulu, odaklı , hedefi , hayat amacı olan insanlarla doldurun beyler bunlar sizi de yukarı çekecektir gözünüzü açın ve bu dünyada başarılı olmak için ne yapmanız gerekiyorsa yapın. (Richard Cooper’ın podcastinden ve benim eklemelerimle bu yazı oluşturuldu.)

Alevlimeteor

Jüpiter Yolcusu
Bu yazıyı bazılarınız başlangıçta idrak etmekte ve uygulamakta zorlanacaksınız fakat statü atladıkça kendiliğinden her şeyin gerçekleşeceğini göreceksiniz...

SDG

Yoda
Kaybeden arkadaşlarını hayatından çıkarmalısın, HEMEN !!

Etkilendiğin çevre senin direkt başarını etkileyecektir. Erkeklerin öncelikle anlaması gereken şey: eğer etrafındı negatif sızlanan erkeklerle doldurursan , sende onlardan biri olursun. Bunun kaçış yolu yok. Kendine ait bir çember oluşturmalısın ve sadece başarılı insanları bu çemberin içine almalısın bu çembere girecek insanlar sadece bunu hakkeden insanlar olmalı. Birçok erkek bu kaybeden insanların kendi çemberlerine girmelerine izin veriyor ve bu tür kişilerin kendilerini etkilemeyeceklerini düşünüyorlar. Aksine bun insanlar seni fazlasıyla aşağı çekecektir. Bu tür insanları hayatınıza alırsanız sizi dibe çekecektir. Bazı insanlar tekneye doğru rüzgârı getirmede yardımcı olurlar ve sizi ileri taşırlar bazıları ise çapa gibidir ve sizi geride tutarlar. Bu dersi ne kadar erken öğrenirsen o kadar iyi. bazı insanlar ortalama olmayı seçer bu onların kararı ,bunlar belki en yakın arkadaşınız veya çocukluktan beri tanıştığınız dostunuz ne olursa olsun hayatınızdan çıkarın uzak durun onlardan zorunlu birliktelikse aranızdaki birlikteliği minimuma indirin , kaybeden olamamak istiyorsanız hayatınızda başarı istiyorsanız bunları yapmanız gerekiyor bunun başka yolu yok .inanın bana sizi aşağı çeken insandan uzak durmak bu kadar zor değildir .Bu tür insanlara karşı hayalet gibi olmalısınız , sizi görmemeliler bunları hayatınızdan sallayın gitsin .Çevrenizi tutkulu, odaklı , hedefi , hayat amacı olan insanlarla doldurun beyler bunlar sizi de yukarı çekecektir gözünüzü açın ve bu dünyada başarılı olmak için ne yapmanız gerekiyorsa yapın. (Richard Cooper’ın podcastinden ve benim eklemelerimle bu yazı oluşturuldu.)

Bu meselenin bir yönü. İnsanın çevresinin kendisini etkilediği zaten yadsınamaz bir gerçek. Burada iki ekleme yapabilirim. Bu problem insanlara yönelik sadece erkeklere yönelik değil, yazıyı bu yönde kısıtlı buldum.

İkincisi bu tarz ilerici, tutkulu, hedefleri ve hayalleri olan, yaşama sevinci olan insanlar neden sizi aralarına alsınlar. Bu tarz bir network oluşturabilmek için biraz insanın kendisinde de doluluk olmalı, kendisi de tercih edilir özelliklere sahip olmalı, kendini geliştirmiş olmalı. Bence.

Kendimden örnek verirsem toksik ve zehirli insanlar beni olduğum konumdan aşağıya sürüklemelerine göz göre göre maruz kaldım.çok düşüşe geçmiştim. İnsanın psikolojisini çok etkiliyor olumsuz yönde. Bunu anladım. Çok dikkat edilmesi gereken birsey gerekirse yalnız takılın ama o yarım akıllı insanlara uyum saglamayın ve kesinlikle arkadaş olmayın.

başarıyolunda

Yeni Üye
vefasızlık ve güce tapar bir yazı görüyorum
bu dünya imtihan dünyası düşeni kaldırmanı tavsiye ederim
yarın sende silinip atılabilirsi
Tabii ki her zaman çevrene yakınındakilere destek olacaksın onların başarısı için yardımcı olacaksın ama benim yazdığım yazıda kastettiğim senin çabalarına rağmen aksiyon göstermeyen başarılı olmak için küçük bir adım bile atmayan insanları görmezden gelmen , içinde en ufak bir istek ve amaç olmayan insana ne kadar çabalarsan bir şey ifade etmez aksine seni de kötü etkiler ve bu insanlardan uzak durmak vefasızlık olarak görmen saçmalık olur dostum . güce tapmak konusuna gelirsek, güçlü olmayan yok oluyor maalesef bu yüzden güçlü olmak için her türlü çabaya girmen gerekiyor güce de taparız gücün kendisi de oluruz.

başarıyolunda

Yeni Üye
Bu meselenin bir yönü. İnsanın çevresinin kendisini etkilediği zaten yadsınamaz bir gerçek. Burada iki ekleme yapabilirim. Bu problem insanlara yönelik sadece erkeklere yönelik değil, yazıyı bu yönde kısıtlı buldum.

İkincisi bu tarz ilerici, tutkulu, hedefleri ve hayalleri olan, yaşama sevinci olan insanlar neden sizi aralarına alsınlar. Bu tarz bir network oluşturabilmek için biraz insanın kendisinde de doluluk olmalı, kendisi de tercih edilir özelliklere sahip olmalı, kendini geliştirmiş olmalı. Bence.
Saydığın özelliklere sahip bir insan zaten yükselmeye çalışır ve iyiler arasına girmeye çabalar, o insanın vizyonu olduğu için her zaman o kaliteli ortamı arayacaktır , o ortamda da yabancılık çekmeyecek yanındakilere de kalitesini belli ettirecektir , ki o ortamdan düşük seviyede biriyse de o seviyeye gelmek için kendini geliştirecektir böyle bir insan hiçbir zaman düşük seviyede rahat olmayacaktır ve her zaman gelişen biri olacaktır umarım forumu da fazlasıyla bu kişilerle doldurabiliriz.

Forumun neredeyse hepsi erkek bu yüzden erkekler olarak hitap ettim ,takılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum ama dediğin şey doğru.

netherim

Merkür Yolcusu
Zaten çok yalnızım, yaşayan bir ölü gibiyim. Ne yapacağımı bilmiyorum. Çok farklıyım, iyi tarafları da var bu farklılığın, kötü tarafları da... Umarım senin dediğin tarzda kaybetmeyenlerle yoldaşlık yapabilirim. Teşekkür ederim.

başarıyolunda

Yeni Üye
Zaten çok yalnızım, yaşayan bir ölü gibiyim. Ne yapacağımı bilmiyorum. Çok farklıyım, iyi tarafları da var bu farklılığın, kötü tarafları da... Umarım senin dediğin tarzda kaybetmeyenlerle yoldaşlık yapabilirim. Teşekkür ederim.
emin ol senin gibi çok insan var dostum dert etme , gelişmene bak doğru zaman ve doğru yerde , o insanları bulacaksın .

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6