Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kendi Markanı Oluştur

Priv@te_reflection

Venüs Yolcusu
Yasadigin çevreye, yaşadığın sürece kulak ver ve ben neredeyim diye bir düşün bakacaksın ki onlardan ve yaşadığın çevreni taklit etmeye başladığını göreceksin .Farkında mısın ki bu yaşadığın hayat sana ait bir hayat değil. Ve birbirinin benzeri olan hareketleri taklit etmektesin.Neden hayatta kalabilmek için.Basklarinin bedenlerini izleyerek kendini tatmin ettin ya da başkalarının hayatlarını izleyerek üstelik gerçek olmayan hayatı izleyerek o karakterlerin kendisi olduğunu zannettin.Gercek şu ki hayat kısa.Cogu insan gerçek kimliğini ve gerçek potansiyelini göremeden yaşama veda ediyor,ve eğer böyle giderse insanlar gerçekliğini yaşayamayacaklar.Onlr da ne yaptıklarını bilmiyorlar sadece yaptıkları sürüye uymak.Sürünün iç gudulerini takip ederek yol almak.Boyle olunca insanlar kendilerini aciz ve çaresiz hissederek depresyona giriyorlar neden çünkü başkalarını kiyasliyorlar.Bunu yaparken gerçek hayatlarını heba ettiklerinin farkında bile değiller. Onları nice şeyler bekliyor ileride ama fırsat onların ellerinde olmasına rağmen değerlerinin farkında değiller.Biri geçip şöyle demiyor. "Beni bosver de sen ne istiyorsun be adam"vazgec benden artık kendi yaşamına dön. Aslında bunun denilmesine bekleyene kadar ya da sinyalleri alana kadar sürekli monoton eylemlerine peşinde sürüklenerek gidiyoruz. Peki sonuç biz bir şey kazandık Mı? Hayır tabi ki de .Arkadaşlar artık kendinizi kandırmayın bırakın da kendi hayatınıza bir dönüp bakın ben me yapıyorum diye ?bu hayatta bana ait olan bir şey var mı?lütfen artık kendi hayatınızı kurun kendinizi yenide inşa edin.Bu hayatta üretken olun.Size ait bir şeyler olsun ama lütfen beklemeyin ilerlemek için.Urettikce kontrolsuzluk düşünceleri ortadan kaybolacak hani o kaybetme korkuları var ya işte o korkular tozla buhar olup uçacak. Çünkü üretmeye başladıkça aslında yaşamın iplerinin sizin ellerinizde olduğunu anlayacaksınız. Bu hayatta emek vermek zorundasınız. Yattığınız her vakit kendi gelişiminize ihanet etmek demektir.Ilerlemek demek yaşamak demektir.yasamak ise üretken olduğunuz yaşamın içerisinde ilerlemektir.Oyle bir üretin ki sıkılmaya vaktiniz olmasın. Kendinizi yenileyin .Yeni şeyler keşfedin. Yenilenmenin ve yenilenerek guclenmenin yegane yolu budur.Yasaminizda hayırlar dilerim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6