Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kendimi Yaratacağım Yeni Ve En Son Sürecim

Deku

Ay Yolcusu
41. Gün
Bazı sebeplerden ötürü instagrama girmek zorunda kalmıştım ve sosyal medya sürecim sıfırlanmıştı. Maalesef sigara da içtim. Şuanda Flatline dönemindeyim ve bunlar flatline'ımı maalesef uzatacak. PMO ve şeker bağımlılığıma karşı mücadelem harika gidiyor. Flatline'a girdiğimi geç farketmem sürecim için kötü oldu ama zararın neresinden dönersek kardır diyelim.
Oyüzden Flatline'dan çıkmak için spor ve derslerime yoğunlaşacağım bugün yine derse oturamadım ama kendimi zorlayacağım.

UBERMAN

Ay Yolcusu
41. Gün
Bazı sebeplerden ötürü instagrama girmek zorunda kalmıştım ve sosyal medya sürecim sıfırlanmıştı. Maalesef sigara da içtim. Şuanda Flatline dönemindeyim ve bunlar flatline'ımı maalesef uzatacak. PMO ve şeker bağımlılığıma karşı mücadelem harika gidiyor. Flatline'a girdiğimi geç farketmem sürecim için kötü oldu ama zararın neresinden dönersek kardır diyelim.
Oyüzden Flatline'dan çıkmak için spor ve derslerime yoğunlaşacağım bugün yine derse oturamadım ama kendimi zorlayacağım.
40'lı günlere ulaşmış biri olarak şunu söyleyebilirim. Hayatımın en güzel günlerini o zaman yaşadım. Ama mani atak diye bir belayla mücadele ettim. Ondan mıdır bilmiyorum ama bir daha o prime dönemlere geri dönemedim. Belki sürecime geri dönebilirsem o zamanları tekrardan yaşayabilirim...

Deku

Ay Yolcusu
Belki sürecime geri dönebilirsem o zamanları tekrardan yaşayabilirim...
Süreç herkeste farklı olacaktır. Yaptığımız hatalar gün sayısının uzamasına neden olur. Tıpkı benim yaptıklarım gibi. O hataları yapmamış olsaydım flatlinedan belki çıkmış olurdum. Sen de aynı şekilde o prime dönemlere dönebilirsin sürecin daim olsun.

Deku

Ay Yolcusu
45. gün bitiyor. Hayatım aynı şekilde devam ediyor. Sigarayı ve instagramı tekrardan silmiştim o süreçlerim iyi gidiyor pmo krizlerinin üstesinden gelmek çocuk oyuncağı gibi kolaylaştı.
Fakat disiplinli değilim günlerim saatlerim bomboş geçiyor. Kendimi ingilizce çalışmaya zorlayamıyorum. Spora zorlayamıyorum. Çok tembelleştim. Yarın günlük rutinimi tekrar uygulamay koyacağım ve buraya gelip başardığımı sizlerle paylaşacağım.

Deku

Ay Yolcusu
58. gün

Çok bir şey yok her şey aynı devam ediyor. Disiplinimi kazanmak için uğraşmalıyım belki de disiplin günlüğü tutmalıyım.

Deku

Ay Yolcusu
66. Gün

40 dakka sonra yökdil sınavına gireceğim çalışmadım, senede birkaç kez bu tarz sınavlar yapıldığı için de çok önemsemedim.
Sürecime devam ediyorum. Okulun başlaması her gün okula gidip dersleri dinlemek beni daha disiplinli yapıyor oyüzden çok mutluyum. Self disiplin kazanmam gerekiyor.

Deku

Ay Yolcusu
74. Gün
Okulların açılması benim için harika oldu. Okul kütüphanesinde ders çalışıyorum ve cidden verimli oluyor. Kampüste arkadaşlarımla sohbet edip sosyalleşiyorum. Beyin sisimin etkisi çok azaldı ve özgüvenim daha da artmaya başladı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6