Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

"Keşke Herkes Bunları Bilseydi" Düşüncesi

Turkish Psycho

Yeni Fapstronot
"Keşke herkes bu önemli düşüncelerimi bilseydi" gibi saçma sapan düşüncelerle dolu her an kafam. Overthinkinge neden oluyor bu düşünceler. Nasıl kurtulurum?

Skirmisher

Jüpiter Yolcusu
"Keşke herkes bu önemli düşüncelerimi bilseydi" gibi saçma sapan düşüncelerle dolu her an kafam. Overthinkinge neden oluyor bu düşünceler. Nasıl kurtulurum?
Şimdi hocam yanlış anlama ama nedir bu önemli düşünceler? Neredeyse herkes kendi düşüncelerinin çok önemli olduğunu sanıyor. Ne düşüncelerimiz önemli ne de başkaları bizim fikirlerimizi umursuyor. Bir yerlerde vardır belki umursayacak, bizi biraz olsun anlayabilecek ve bulursam onu asla bırakmayacağım. Zaten düşüncelerimiz dünyayı, öleceğimiz gerçeğini ve acı çekmeye olan mahkumiyetimizi ne kadar değiştirebilir? Yani şurada saatlerce felsefe yapabilirim, çözümü söyleyeyim, yaz fikirlerini. İşe yarayacağını düşünüyorum, hiç değilse overthinking problemini aşarsın.

Kaan Mert

Yeni Fapstronot
Eğer overthinking var ise bu düşüncelerini bir yere yazmanı öneririm. Not almak ve kafandaki düşünceleri boşaltmak deni çok rahatlatır. Ben öyle yaptım ve sorunumdan kurtuldum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6