Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kırmızı Hap , Sonradan Değişme , Tavsiye (Soru)

dewfrap

Yeni Fapstronot
Ben arkadaşımın tavsiyesi üzerine 1.5 yıl önce Red pill ile tanıştım erkek adam , Dr Redpill , Karanlık Rüya , Kırmızı hap gibi Türkiyenin en büyük redpill kanallarını dinledim , kitap aldım okudum kendimce doğruları görmeye başladım. Eskiden hollywood filmlerindeki “AŞK” a inanan birtane kıza saplanan kızların arkasından koşan kısacası öz ve öz mavi haplı bir insandım. Kırmızı hap ile hayata bakış açım değişti fikir olarak 180 derece değiştim diyebilirim ama sıkıntı şu elbette gelişim olmuştur fikirden dolayı ama hala istediğim düzeyde bir erkek değilim . Hala arada sırada gelen utanma , boş konuşma , ve mavi haplı karakteristikler gösteriyorum . Buda belki normal ne kadar 1.5 yıldır alsamda 17 yıldır yaşadığın hayatı tamamen değiştiremiyorsun en azından bende öyle oldu . Kırmızı hapta tamamen başarılı olmuş insanlar bana ne öneriyorsunuz ? Üstelik geçende yazmıştım psikiyatri bana ağır depresyon teşhisi koydu ve antidepresan kullanma olasılığım var . Psikolojik olarak iyi değilim pek bu bilgiyide vermek istedim . Diğer sorumda şu olucak ben üni 1. Sınıfım değişmeye başlasam ve istediğim kırmızı haplı erkek olsam insanların fikri değişir mi ? Bunu soruyorum çünkü ilk bakış açısı çok önemli üstelik insanlar ilk halimi gördüğü için bu çocuk farklı davranmaya çalışıyor diyebilir ondan diyorum. Üstelik bu sorumunda çok ezikçe bir soru olduğunun bende farkındayım ama bilmek istiyorum işte . Teşekkürler buraya kadar okuduysanız

Eff

Yoda
Kırmızı hapta fazla pratik bilgim yok.
Kırmızı haplı olsan veya erkek adam olsan diyelim insanların fikirlerini o kadar da önemsemezsin. Daha önce tanıştıklarını değiştirebilirsin veya değiştiremeyebilirsin. Çok da önemli değil. Üniversite sonuçta 50 bin adam var. Başka arkadaş bulursun. Yeni tanıştıkların özgüvenini mutlaka farkedecektir.
Farklı davranıyorsun diyene de ben hep böyleydim diyip geçebilirsin. Yok eskiden şöyleydim böyleydim diye açıklama yapmana gerek yok.

Utangaçlık için tedaviyi kendin uygulayacaksın. Değiştirebildiğin şeyler için mi utanıyorsun, değiştiremediğin mi?
Değiştiremediğinse kabullenmeyi öğrenmelisin. Değiştirebildiğinse git ve değiştir.

Eksiklerini görmen de bir şeydir. Eksiklerini kapatmak için sana fırsat verir. Kırmızı hap görüşü ile yanlış olan şeyleri düzeltmek kendi en iyi versiyonunu oluşturmanın bir adımıdır. Sorunların iyisi, kötüsü ya da eziği yoktur. Bunu kafana takma.

Eğer psikolojik olarak ciddi bir travma geçirmediysen -trafik kazası, ölüm tehlikesi gibi- psikoloğa gitmek iyi bir çözüm olmayabilir. Eğer sorunların ile başa çıkmakta zorlanıyorsan son çare olarak gidersin.

Bu arada herkes tamamen başarılı değildir. Herkesin bir eksiği vardır bir şekilde. Sana şunu önerebilirim. Şu an uygun zaman aralığındasın ve kendini geliştirmek için elinden geleni yap. Ağırlık kaldır, derslerini yukarı çek, ne bölüm okuyorsan ya da ileride ne iş yapmak istiyorsan ona göre kendine yetenekler kazandır. Network'ünü genişlet.

Kısacası kendini geliştir. Hem fiziksel, hem sosyal, hem finansal hem de mental olarak gelişmiş bir erkek olmak için geliştir kendini.

Bu arada sana ek bir tavsiye. Sakın ama sakın uzun süreli ilişkiye girme. Hatta 19-20 yaşından önce kızlarla konuşmaya, flört etmeye başlama. Kızlar değerli vaktini ve enerjini çok fazla tüketiyor. Eğer şimdiden kendini geliştirmeye başlarsan güçlü birisi olarak kızlarla daha kolay başa çıkabilirsin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6