Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kış Dönemini Fırsat Olarak Değerlendirelim

Targetlock

Deneyimli Üye
Arkadaşlar şu kışı kendimizi ibşa edebileceğimiz bir koza haline getirelim.
Uzun zamandır irade konusund zayıflık çekiyorum.
Normalde bu kadar zayıflık çekmezdim ama disiplinsizliğimin bedeli olduğu için hak ettim tabi. Adalet yani.

Şimdi hazır kış aylarındayken bu durumu toplamak adına oruç tutmak istiyorum. Belki bana katılmak istersiniz.
Canımız kış vaktinde fazla su da istemiyor. Sadece birazcık açlık çekiyoruz.
Buraya kadar her şey tamam ve dayanılır.
Asıl meydan okuma akşam vakti tıka basa doymamak üzerine olacak.
Katılmak isteyenleri beklerim

B

Brock

Misafir
Arkadaşlar şu kışı kendimizi ibşa edebileceğimiz bir koza haline getirelim.
Uzun zamandır irade konusund zayıflık çekiyorum.
Normalde bu kadar zayıflık çekmezdim ama disiplinsizliğimin bedeli olduğu için hak ettim tabi. Adalet yani.

Şimdi hazır kış aylarındayken bu durumu toplamak adına oruç tutmak istiyorum. Belki bana katılmak istersiniz.
Canımız kış vaktinde fazla su da istemiyor. Sadece birazcık açlık çekiyoruz.
Buraya kadar her şey tamam ve dayanılır.
Asıl meydan okuma akşam vakti tıka basa doymamak üzerine olacak.
Katılmak isteyenleri beklerim
Bende katılırım. Bilmem katılırmısınız ama bu koza dönemi için asıl son dediğiniz şey önemli. Akşam tıka basa yemek. Bunun için ne yapılabilir sizce

Targetlock

Deneyimli Üye
Bende katılırım. Bilmem katılırmısınız ama bu koza dönemi için asıl son dediğiniz şey önemli. Akşam tıka basa yemek. Bunun için ne yapılabilir sizce
Önemli olan açlığa susuzluğa dayanmak değil önemli olan açlık ve susuzluğu giderme iznin olduğu zaman uçup kaçmamak. Burada zorlanacağız

B

Brock

Misafir
Şimddi dicemki naptınız arkadaşlar tuttunuzmu geçen perşembe oruc garip olcak riya karışcak gibi hissediyorum doğrumu

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6