Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kişisel Gelişim Kitapları Etkili Mi ?

SENSEY

Ay Yolcusu
Selamlar, ben her zaman tecrübe den yana oluşumdur ama şu sıralar kişisel gelişim kitapları ilgimi çekiyor cidden bu kişisel gelişim kitapları bu kadar etkili mi?

Remedy10

Ay Yolcusu
eğer bu kitaplardan aldıklarını uygulayabiliyorsan ve bunlar senin için yararlıysa, evet etkilidir. yoksa boşa kürek çekmiş olursun

BombacıMülayim

Ay Yolcusu
Selam.

Hocam senin kitaptan nasıl pay çıkardığın, ve nasıl notlar alıp uyguladığına bağlı. Okulda gördüğün ders gibi düşün. Sen çalışıp not almazsan bir faydası olmayabilir. Bir defa okuyup kenara bıraktığındada saman alevi gibi etki bırakır. Kalıcı olması için ders çalışır gibi çalışıp uygularsan faydası olur elbet.

Bendeüniversitemezunuyum

Venüs Yolcusu
Selamlar, ben her zaman tecrübe den yana oluşumdur ama şu sıralar kişisel gelişim kitapları ilgimi çekiyor cidden bu kişisel gelişim kitapları bu kadar etkili mi?
Kişisel gelişim kitapları"her şeyi yapabilirsin yeter ki iste" şeklinde bir algı yarattığı için zararlı olabilir diye duymuştum.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Ehh sayılır. Bir iki tane oku yeterli. Mesele okuduktan sonraki hareketlerin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6