Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kişisel Gelişiminiz Için Neler Yaptınız Ve Yapıyorsunuz

• Konuyu başlatan mete
  • Başlangıç tarihi
M

mete

Misafir
Bunları paylaşırsanız çok memnun olurum hem ben hem okuyacaklar dersler çıkarırlar örnek alırlar

Remedy10

Ay Yolcusu
Son relapse dönemimde günlüğüme yazdıklarımı yazayım;
1. Ne olursa olsun rutinlerini bozma
2. Stresini yönetmeyi öğren
3. Hayal kurmaktan vazgeç, aklına cinsel hayaller getirme
4. Sosyal medyadan uzak dur
5. Sık sık dışarı çık
6. İşemek dışında ona elini atma
7. Ve lütfen ama lütfen günlük tut(aynen böyle yazmışım)
8. Genelde seni tetikleyenler gece ve evde tek olmak. Buna göre önlemlerini al

tranceport

Jüpiter Yolcusu
Açıkçası ingilizcemi geliştirmeye ve kelime bilgimi arttırmaya çalışıyorum. Bir yandan da veri ve veri bilimi ile ilgilenmek istiyorum ama bu çok daha kapsamlı ve detaylı bir iş olduğu için biraz ara verdim.
Kitap çok okumak istiyorum ama odaklanma ve konsantrasyon problemi yaşıyorum. Çok zor dönemlerden geçtim ve geçiyorum.Pek çok şey ile baş etmeye çalışıyorum yani böyle.

M

mete

Misafir
Son relapse dönemimde günlüğüme yazdıklarımı yazayım;
1. Ne olursa olsun rutinlerini bozma
2. Stresini yönetmeyi öğren
3. Hayal kurmaktan vazgeç, aklına cinsel hayaller getirme
4. Sosyal medyadan uzak dur
5. Sık sık dışarı çık
6. İşemek dışında ona elini atma
7. Ve lütfen ama lütfen günlük tut(aynen böyle yazmışım)
8. Genelde seni tetikleyenler gece ve evde tek olmak. Buna göre önlemlerini al
Teşekkür ederim

M

mete

Misafir
Açıkçası ingilizcemi geliştirmeye ve kelime bilgimi arttırmaya çalışıyorum. Bir yandan da veri ve veri bilimi ile ilgilenmek istiyorum ama bu çok daha kapsamlı ve detaylı bir iş olduğu için biraz ara verdim.
Kitap çok okumak istiyorum ama odaklanma ve konsantrasyon problemi yaşıyorum. Çok zor dönemlerden geçtim ve geçiyorum.Pek çok şey ile baş etmeye çalışıyorum yani böyle.

Tebrik ederim kolaylıklar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6