Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kızlarla Nasıl Daha Rahat Konuşabilirim ?

mustafa78

Mars Yolcusu
Arkadaşlar 27 yaşındayım 1 marttan beri nofap yapıyorum iyi gidiyor hava da sıcak zaten antidepresan da kullanıyorum istek gelmiyor fazla. Sormak istediğim bir şey var ben bu yaşıma kadar kızlarla muhatap olmadım çok fazla girişken birisi değilim mesela evlilik için görüşmeye gitme durumum var sene sonu gibi artık yaş geçecek evlenmem lazım muhabbet ederken nasıl rahat olabilirim?

Akıcı konuşamıyorum kitap okumaya başladım zihnim açılıyor gerçekten de ama hala bir kıza nasıl davranılır nasıl hitap edilir pek bilmiyorum benim durumumda olanınız varsa yazabilir özelden veya buradan destek olalım birbirimize. Açık söyleyeyim çok endişeleniyorum elim ayağıma dolaşır diye korkuyorum olumsuz bir durum yaşamak istemiyorum.

Joe229

Mars Yolcusu
Kadınlarla iletişim de diğer bütün iletişim şekillerinde olduğu gibi tecrübeye dayanan ve deneyim işe gelişen bir şeydir.

erkek adam org da Mahmut Abi’nin kızlarla tanışma kitabını al oku 200 sayfa felan. Sana karşı cinse yaklaşma, yürüme, tanışmaya, reddedilme psikolojisi, red pill ve ilişki sosyolojisine yönelik bir çok teorik bilgi katar

sonrasında girişken ol bilgini deneyim ile harmanla ve pratik tecrübe kazan. İyi deneyimlerin oldukça özgüven kazanırsın. Kötü tecrübelerden ders çıkarırsın

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6