Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kızlarla Nereden Tanışıyorsunuz?

Iron Knight

(👍 ͡❛ ͜ʖ ͡❛)👍
Soru basit, kızlarla nereden tanışıyorsunuz? Yakışıklı sayılmama rağmen yks yüzünden bana tüm olumlu sinyal veren kızları geri çevirdim. Day game tecrübesi olan arkadaşlarda varsa bizimle paylaşırsa sevinirim.

Dr. Amok

Mezun
Day game olaylarına kafa yormaktan ziyade kendini bir game olarak görmen bence daha doğru olur yani şunu demek istiyorum. YKS yüzünden belli ki çok fazla sosyallikten uzak kalmışsın, üniversiteye sanırım bu sene başlayacaksın. Üniversiteye başlayana kadar kendini sevdiğin konular üzerinde geliştir, illa bir kızla tanışmak zorunda değilsin şu an. Zaten üniversitede eğer ki yakışıklıysan ve özgüven sahibiysen katıldığın gruplarda, arkadaş ortamında dikkatleri üzerine çekmeyi başarırsın ve tanışmaların bu şekilde başlar diye düşünüyorum. En son da bir dostun olarak önerim, yazın sanal alemde tanışıp gerçeğe taşımayacağın bir karşı cinsle iletişimini derinleştirme.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6