Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Korktuğum Başıma Geliyordu

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Selam baylar bu gün minibüse bindik annemle ve dişçiye gidiyorduk. 2 koltuk boştu 1 i şoför yanındaki koltuk diğeri ise normal bir koltuk.Annem şoförün yanindaki koltugu göstererek otur dedi Ben para veriyorlar para üstü veriyorlar vs. Diye oraya oturmadım kulaklik takip müzik dinleyecektim. Neyse oturdum boş koltuğa önünde pembe saçlı bir kadın vardı ve arkasını dönüp "ohh bura tabi daha iyi oturun kadınların arkasına" gibisinden laflar etti. Normalde çok çabuk sinirlenirim ama o an sinirlenmedim çok utanç duydum şuan düşünüyorum da 2 koltuk arasında tercih yaptığım için nelerle itham edildim. Bu tarz durum yaşayan var mı? Bu tarz durumlarda ne yapmalıyiz. Günümüzdeki maalesef kötü olaylardan dolayı kadınların sözü senet gibi. İleride belki bu kafada bir kadın beni ya da başka birini tacizle itham edebilir ve durum polise gitmeden halk linç eder. Ve normalde otobüslerde ayaktayken bile önümü cama dönerim sırf böyle bir şey başıma gelmesin diye. Sanırım artık oturmayacağım da köşeye geçip arkamı dönüp öyle yolculuk edeceğim.

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Selam baylar bu gün minibüse bindik annemle ve dişçiye gidiyorduk. 2 koltuk boştu 1 i şoför yanındaki koltuk diğeri ise normal bir koltuk.Annem şoförün yanindaki koltugu göstererek otur dedi Ben para veriyorlar para üstü veriyorlar vs. Diye oraya oturmadım kulaklik takip müzik dinleyecektim. Neyse oturdum boş koltuğa önünde pembe saçlı bir kadın vardı ve arkasını dönüp "ohh bura tabi daha iyi oturun kadınların arkasına" gibisinden laflar etti. Normalde çok çabuk sinirlenirim ama o an sinirlenmedim çok utanç duydum şuan düşünüyorum da 2 koltuk arasında tercih yaptığım için nelerle itham edildim. Bu tarz durum yaşayan var mı? Bu tarz durumlarda ne yapmalıyiz. Günümüzdeki maalesef kötü olaylardan dolayı kadınların sözü senet gibi. İleride belki bu kafada bir kadın beni ya da başka birini tacizle itham edebilir ve durum polise gitmeden halk linç eder. Ve normalde otobüslerde ayaktayken bile önümü cama dönerim sırf böyle bir şey başıma gelmesin diye. Sanırım artık oturmayacağım da köşeye geçip arkamı dönüp öyle yolculuk edeceğim.
Hiç tartışmaya girmeyerek sinirlenmeyerek iyi yapmışsın. Tartışsan onun çerçevesine girmiş olucaktın. Ruh hastası evde kedisiyle beraber kalmış feministin teki büyük ihtimal bunlar tartışçak yer arıyor. Eğer laf söylemeye devam etseydi hemen telefonunu çıkarıp kayıt yapmaya başlıyabilirdin. Aynı şekilde kız arkadaşınızlada tartışırken sizi aşırı öfkelendirdiği zamanlarda özellikle size vurmaya başladıgında cep telefonunuzda yaptığı haraketleri kayıt alın elinizde delil bulunsun.

Eff

Yoda
Hiç tartışmaya girmeyerek sinirlenmeyerek iyi yapmışsın. Tartışsan onun çerçevesine girmiş olucaktın. Ruh hastası evde kedisiyle beraber kalmış feministin teki büyük ihtimal bunlar tartışçak yer arıyor. Eğer laf söylemeye devam etseydi hemen telefonunu çıkarıp kayıt yapmaya başlıyabilirdin. Aynı şekilde kız arkadaşınızlada tartışırken sizi aşırı öfkelendirdiği zamanlarda özellikle size vurmaya başladıgında cep telefonunuzda yaptığı haraketleri kayıt alın elinizde delil bulunsun.
Telefon kaydı çok mantıklı.

Burada gülüp, müzik dinlemeye devam etmen en iyi seçenek olacaktır.
Böyle malına da denk gelebiliyormuşsun demek ki.
Başkasını sözle veya hareketle rahatsız etmediğin sürece istediğin yere oturabilirsin. Kimse hiçbir şey diyemez. Rahatsız oluyorsa ayakta gitsin veya otobüse binmesin.

izleyici1

Yoda
o sana bu lafı edebiliyor ama sen böyle bir laf atsan
tecavüzden linç edilirdin her halde
birde bu kadınların lafına güvenip
saldırıya hazır beta yığını ermeklerde var

belki garip gelicek ama tahminimce
pembe olması erkeklerin ilgisini çekebilmek içindir
sana laf atmasıda seni yakışıklı bulup sohpet ortamı oluşturmasıdır
bu tür kadınlar ezebildiği erkeğe acımazlar
ezemediklerinede aşık olurklar

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
o sana bu lafı edebiliyor ama sen böyle bir laf atsan
tecavüzden linç edilirdin her halde
birde bu kadınların lafına güvenip
saldırıya hazır beta yığını ermeklerde var

belki garip gelicek ama tahminimce
pembe olması erkeklerin ilgisini çekebilmek içindir
sana laf atmasıda seni yakışıklı bulup sohpet ortamı oluşturmasıdır
bu tür kadınlar ezebildiği erkeğe acımazlar
ezemediklerinede aşık olurklar
Ağa kadın 30 falandı ben 17yim öyle bir niyeti olduğunu sanmam

Ugr

Yeni Fapstronot
Bro direk kaçacaksın ve kaçmayacak durumda isen alacaksın telefonunu vidoe çekeceksin . Bi tane adam tarlada bi kadınla kavga ediyor kadın vidoe çekip sağa sola bağırarak taciz ediyorlar diyor . Ama adam önceden kayit alıyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6