Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kötü Günlerden Nasıl Kurtulurum

Herkese Meraba,oncelikle benimde PMO ile nasıl tanıştığımdan bahsedeyim:Henüz ortaokul çağında yaklaşık 9-10 yaşlarındayken arkadaşımın tavsiyesiyle malum sitelerden bir tanesine girdim ve okul dan her geldiğimde izlemeye başladım henüz çok küçük olduğum için sadece izler ve bunu ilerde ilişki yaşadığımda rehber olacağını düşünerek yapardım.Bi dönem sonra bu saçma şey sona erdi taki 14 yada 15 yaşlarında yüz üstü uzanır ken ve telefonla oynarken bir anlık garip bi duyguyla tuvalete gitme isteği uyanmıştı ve ilk kez bu lanet şeyle o gün tanismistim. Bu siteden 1 senedir haberdarım ve siteyle ilgili tam kapsamlı bir bilgim yok bu yazdıklarımı birileri görür mü ya da görmezmi bilmiyorum ama buna dur deme vakti çoktan geldi.Neyse genelim asil konuya 14 yaşımdan sonra artık düzenli PMO döngüsü başladı her zaman p**** ile değil küçük tetikleyicilerle bile yapıyordum ve sürekli tramvatik Mast yapıyordum. Tam 1 sene önce Almanya’ya taşındım ve ağır bir depresyona özel nedenlerden dolayı girdim. Ozellikle bu dönemde yasitlarimdan farklı sadece evde,kız ortamindan uzak her strese girdiğimde kendimi bu döngüde bulduğum çok kötü bir zaman geçirdim.Dis görünüş olarak insanların beni her zaman yakışıklı diyebilecegi bir insandım bunu egoistlik yada herhangi bir duygu olmadan söylüyorum ki içimde hiçbir zaman böyle değildim.

Bu 1 senelik Almanya ve ağır depresyon maceramın 4 5 ayi sürekli Relapse olmak ve vicdan azabı çekmek ,strese girmek sonra tekrar relapse olmak ile geçti bu dönemde gerçekten perisan oldum ve ciddi anlamda saç kaybı (özgüveni yerle bir edecek manada)ve yüzümde yaralar oluştu. (çoğunluğu stresten ve malum döngüden dolayı). Almanya’da rekabet çok yüksek noktada hatta hat safada desek abartı olmaz rekabetten kastım en yakışıklı olmayan dış görünüşü normalde begenilmeyecek insanlar(yanlış anlaşılmak istemem bur da demek istediğim normalde olsa çok ta yakışıklı değil diyeceginiz) insanlar o kadar kendilerine bakıyor ve o kadar stresden uzaklarki hepsi model gibi. Hepsi 15 yaşlarında fitness a başlıyor, çok rahat et tükeniyor, onlar için cinsellige ulaşmak çok kolay ve hayatları stressiz geçiyor. Ben ise suan tam anlamıyla bu rekabette hayatın stresi ile ezilmiş 20 yaşında gibi görünüyorum. Suan 17 yaşındayım bundan 1 ay önce 65 günlük bir sürecim olmuştu ve bana okadar iyi gelmiştiki. Ama disiplinsiz ve sadece bugünü PMO dan uzak geçireyim gibi bir hedef olmuştu ve bunun sonunda edding ler ve sonunda süreç bozuldu. Kendimi bagimli olarak görmezdim ama asil bagimlilar bagimli değilim diyenlerdir ya zaten. Her neyse daha fazla sizlerin değerli vaktini almayayım artık hedefim günlük tutup her günü disiplinli geçirip bu çarkı terse çevirmek. (Klavyemin Almanca olmasından dolayı bazı yazım yanlislarim oldu bunlar için özür diliyorum). Sureciniz daim olsun.

Storm59

Yeni Üye
Dostum öncelikle hem avrupaya taşınmana hemde artık farkındalığa sahip olmana senin adına sevindim kötü günlerden kurtulman için yapman gereken tek bir şey var o da PMO ve türevlerinden uzak durmak . Bu PMO sanki lanetli bir büyü gibi hayatında olduğu sürece seni aşağıya çeken bir illet senin tek yapman gereken bu lanetten kurtulman unutma ki önemli olan yalnız kaldğında yapmak istediğin şeylerdir öncelikle değişime içindeki senden başla öyle bir kafa yapısına sahip ol ki PMO nun yararlı olcağını sana hayatta çok şey katacağını seni çok başaralı bir kişi yapacağını garanti etseler gene kendi isteğin ile reddet burada sana düşen tek görev red etmek sana kötü gelen beynine ve kişiliğine zarar veren eylemleri reddet aynı 13 yaşındaki halin gibi saf temiz berrak ve kendine karşı dürüst ol masum işler ile uğraş sürecin daim olsun

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6