Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kreatin Ve Glutamin Hakkında Soru

The King

Deneyimli Üye
Arkadaşlar merhaba. 2018-2020 arası toplamda 1 sene civarı spor deneyimim oldu. Şimdi yeniden devam ediyorum. Birkaç takviye kullanıyorum. Glutamin sipariş ettim. Yanlışlıkla kreatin göndermişler. Ne diyorsunuz geri yollayayım mı? Şimdilerde hangisi daha verimli olur? Bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim...

Captain Flint

Ay Yolcusu
Arkadaşlar merhaba. 2018-2020 arası toplamda 1 sene civarı spor deneyimim oldu. Şimdi yeniden devam ediyorum. Birkaç takviye kullanıyorum. Glutamin sipariş ettim. Yanlışlıkla kreatin göndermişler. Ne diyorsunuz geri yollayayım mı? Şimdilerde hangisi daha verimli olur? Bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim...
Hocam bence geri gönderme EĞER BU İŞİ PROFESYONEL YAPMIYORSAN creatin protein tozu ve preworkout harici tüm suplementleri kullanmana gerek yok. Gereksiz yere paranı israf etme derim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6