Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Maskülenite Psikolojisi

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Selam baylar!

2 haftadır uyguladığım ve bana katkı sağlayan bir yöntemden bahsedeceğim.

Bir erkeği erkek yapan fiziksel özellikleri nelerdir desem, bir çoğumuz ilk 3 sıra da sakalı sayarız. Bir kadın sakal tıraşı olmaz.

Kendinize ufak 100-200 liralık bir makina alın. Ve her gün sakalınızı kesin ya da düzeltin. 10 dakika bile sürmeyen bu işlem gün içinde davranışlarınızı etkiliyor. Sakal düzeltilirken çerçeve oluşturulur ve o çerçeve dışındaki kıllar kesilir. Bu işlemi yaparken, O çerçevenin dışındaki kılları kötü alışkanlıklar olarak düşünün.

Ve her güne bu fazla, hoş görünmeyen kılları keserek başlarsanız o güne "Sabah gereksiz şeylerden uzak durdum ve erkeklere özel bir aktivite yaptım " psikolojisinde başlarsınız. Fiziksel özgüvenin yanında psikolojik bir destek de sağlıyor.

Vesselam

II. NoFapper

Yeni Fapstronot
özel bir aktivite yaptım psikolojisinde başlarsınız. Fiziksel özgüvenin yanında psikolojik bir destek de sağlıyor.

Vesselam
Bende her gün artık şok duş alıyorum ve çok büyük ölçüde özgüven sağlıyor bana
Suya ılıkken giriyorum suya alıştıktan sonra başlığı üstteb aşşağı dik düşecek şekilde koyuyorum sonra sudan çıkıyorum ve en soğuğa getiriyorum 20saniye falan bekleyip bi anda giriyorum ilk başta normal olmayan sesler çıkarsam da (su sesi sayesinde evdekiler duymuyor) sonra alışıyorum ve derin derin nefes almaya başlıyorum. Bir sonraki haftaya kadar alışmış olurum inşallah

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6