Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Mastürbasyon Bağımlısıyım Ve Cinsel Ilişki Yapmak İstemiyorum

Rayther

Mars Yolcusu
Dostum başarılı insanların iradesi kuvvetli olduğu için başarılılar ve s'x hayatı bence olmalı ilişki insanı rahatlatır ve motive eder
Mastürbasyonu bırakalı 1 hafta olduğunda enerjin geri gelmeye ve çok daha dinç olmaya başlıyorsun kızlara bakış açın değişiyor daha sağlıklı bakıyorsun bunun net farkına varıyorsun
Bir de kimse Hintli din adamı değil ki s'xi tamamen yasaklasın kendine

Abcdx123

Yeni Fapstronot
hayatta çok başarılı bazı insanların s'ksten ve mastürbasyondan tamamen uzak olduğunu biliyoruz
Evet bizde pmo yu bırakmak istiyoruz çeşitli nedenlerle ama bu tarz uç noktaları referans almak doğru mu bilmiyorum.Atomu parçalamayacağız sonuçta.Zaten birçok başarılı insan da çoluk çocuk sahibi.Bu tarzdan kesin bir bilgi elimizde yok yani.Normalde en iyisi insanın eşiyle cinselliği yaşamasıdır ama maalesef evlilik yaşı yükseldiği ve açık saçıklık her yere yayıldığı için bizde maalesef bu alışkanlığa düştük.

Son düzenleme:

The King

Deneyimli Üye
Yani burada herkes sadece yol şu diye anlatır, yolda yürüyüp yürümemek senin iradenle ilgili bir durumdur. Yok benim ayağımda prangalarım var, ben yürümeyi bilmiyorum, yürürken düşebilirim, yol çok uzun, bana zor geliyor gibi sorunlarına karşı hiçbirimiz bir şey yapamayız.

Mastürbasyonu bırakmadığın sürece hiçbir zaman gerçek olandan zevk alamayacak ve arzulamayacaksın. Çünkü şu anda cinsel yönden bir eksiklik içinde değilsin. Mastürbasyon ile onu tamamlıyorsun. Buradaki diğer sıkıntı kolaylıkla ulaştığın haz hayatta bir şeyler için çablamanı engelleyebilir. Çünkü bir atılım yapman gerekmez, hayatta kendini insanlara kanıtlama gibi bir derdin olmaz, daha doğrusu başarılı bir birey olarak da yer almak istemeyebilirsin... Yani cinsel bağımlılıklar sigara içenler gibi bir bakıma yavaş yavaş öldürücü bir etki doğurur genel olarak.

İrade konusunda kendini günde 10 bin kaloriyle beslenen 150 kilo ağırlığında bir obez olarak düşün. Sana koş dememiz kadar saçma bir şey olamaz. Ya da her gün korkunç yağlı ve sınırsız şekerli gıdayla beslenen biri olarak sana salataya başla diyemeyiz. Burada iradeni ufak ufak zorlayarak, kendini zor durumları aşacak bir mental gelişime eriştirerek uzun vadede aşacaksın.

mustafa78

Mars Yolcusu
Son zamanlarda düşüncelerim değişmeye başladı fakat mastürbasyon bağımlılığımda bir değişiklik yok. Mesela mastürbasyon yapacağım zaman oturup p'rno izlemiyorum, ya düşünürüm ya da çok zorda kalırsam biri ile konuşurum, bu da sadece hormonlar tavan yaptığı zamanlarda, yani ben istediğim zaman oluyor. işin ilginç yanı şu artık s'ks yapma amacı kalmadı hayatımda. sadece kendimi geliştirmek istiyorum. sanalda s'ksting yapmayı bile bıraktım. sadece arkadaşlık kuruyorum kızlar ile, yakınlık isteyenleri reddediyorum, içimde istek kalmadı. ama salak gibi mastürbasyona devam ediyorum. internette evlenip karısı ile ilişkiye girmeyip mastürbasyon ile tatmin olan insanları gördük. inşaallah o yolda ilerlemem. anlamak istediğim nokta şu düşüncem hangi yolda gelişiyor? hayatta çok başarılı bazı insanların s'ksten ve mastürbasyondan tamamen uzak olduğunu biliyoruz. bende kendimi öyle hissediyorum, buna ihtiyacım olmadığını düşünüyorum, mastürbasyonu bırakınca tam istediğim olacak gibi. ya da bu durum mastürbasyon bağımlısına dönüşmüş olmamdan kaynaklanıyor. belki de mastürbasyonu bıraksam karşı cinse olan arzularım geri dönecek. bu tarz deneyimi ve bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim. şimdiden teşekkürler
mastürbasyon yaptığın için oluyor bu.Yapmayı bırak aylar geçecek ve normalleşeceksin

Rayther

Mars Yolcusu
Cinsellikle derdiniz ne bilmiyorum ama sağlıklı olan bu. Tüm atalarınız sevişti. En az cinsel ilişki yapan nesil z kuşağı ve en çok psikolojik sorun yaşayan nesil de.
Buna katılıyorum daha geçen psikolojik sıkıntılar yaşadım ve bir abim de bana: "Biz 25 yaş civarı bir yaşa geldiğimizde 'ulan biz bir şeyleri kaçırıyoruz' diyip bu tarz stresler yaşıyorduk siz artık 17 yaşında bu triplere girmeye başlayıp hemen herşeyi oldurmaya çalışıyorsunuz" dedi.
Haklı adam hayatı sindire sindire yaşamak lazım

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6