Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Mastürbasyon Cinsel İlişkiden Alınan Zevki Etkiler Mi

Plover

Yeni Üye
Merhaba bugün redditte dolaşırken ilk defa cinsel ilişki yaşayan bir erkeğin cinsel ilişki esnasında hiç zevk almadığını zevk alırmış gibi yaptığını gördüm. Sizce ilk deneyiminden ötürü mü böyle bir şey oldu? Yorumlarda biri sert ve kayganlaştırıcı olmadan yapılan hızlı mastürbasyonun buna esbep olabileceğini söylüyordı. Ben de çoğu zaman bu şekilde mastürbasyon yapıtğımdan ötürü aynı şeyi yaşayacağımdan ötürü endişelendim. Eğer nofap yaparsam bunu ''Default'' hale getirebilir miyim?

Priv@te_reflection

Mars Yolcusu
Merhaba bugün redditte dolaşırken ilk defa cinsel ilişki yaşayan bir erkeğin cinsel ilişki esnasında hiç zevk almadığını zevk alırmış gibi yaptığını gördüm. Sizce ilk deneyiminden ötürü mü böyle bir şey oldu? Yorumlarda biri sert ve kayganlaştırıcı olmadan yapılan hızlı mastürbasyonun buna esbep olabileceğini söylüyordı. Ben de çoğu zaman bu şekilde mastürbasyon yapıtğımdan ötürü aynı şeyi yaşayacağımdan ötürü endişelendim. Eğer nofap yaparsam bunu ''Default'' hale getirebilir miyim?
Gerçek ilişkiden zevk alınmamasının hali cinsel organına alışıyor elin elinle ilişkiye girmiş oluyorsun ama gerçekler öyle değil cinsel organın içine girmesiyle elinin arasında farklar olacaktır.Cinsel organın daha Kaygan olduğu söyleniyor.Hem de öyle videolarsaki gibi geniş acikliklar yok giriş için hem de ne çok dar ne de çok geniş girmek için müsait ama çok da kolay giren bir şey degil organ videolarda hazırlıklı davranıyorlar organını genisletiyorlar bir sürü hile vs montaj var .Eldeki gibi hemen tatmin olma durumu söz konusu değildir. Cinsellikte uğraşmak gerekiyor eldeki gibi hemen boşaltayim geçsin gitsin diyemiyorsun alışkanlıklar ve gerçeklerle alakalı o yüzden travmanın masturbasyonu yasaklıyorlar yapa yapa cinsel organ hassasiyeti kayboluyor. Sıradan bir şeymiş gibi geliyor sana erken şekilde ani kayışlara hazırlıyorsun kendini anlık zevk de anlık bitisi doğuruyor .Evet yapmazsan kendi kendine bile bir değişim yaşanabilir. Hassasiyet geri gelecektir.Yani adeta hafıza sıfırlanıyor.Yeni araba kullanmayı öğreniyorsun gibi olur.Her şey sıfırdan başladığı için .

tekir49

Yeni Üye
farkeder vücutta sperm sayısı artınca kadınları hamile bırakma isteği artar bu da zevke etki eder.

augustus_rev

Ay Yolcusu
PMO alışkanlığından ötürü gerçek cinsel ilişkide pekte zevk alamayabilirsin. Elinle yapmaya alıştığın için , gerçek cinsellik sana yabancı gelir ilk başlarda. PMO'dan kurtulduğunda ve cinsel ilişki yaşadığında bir daha PMO'ya geri dönmeyeceksin bile , bundan da emin olabilirsin :)

Methetics

Venüs Yolcusu
Mastürbasyon cinsel ilişkiden alınan zevki azaltır çünkü el ile penisi el ile kavrıyorsun ve yıllarca defalarca bu şekilde yapıyorsun dolayısıyla o darlığa alışıyor hatta o elin kavraması bile uzun vade de tatmin etmemeye başlıyor.
Ancak vajina bu kadar dar değil bu nedenle cinsel ilişkiden keyif almayabilirsin.
Nofap yaparsan penis derindeki hassasiyet ve beynindeki dopamin reseptörleri duyarlı hale geleceğinden cinsel ilişki yaptığında maksimum zevk alacaksın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6