Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Meditasyon Hakkında Tavsiyeler

falanso

Mars Yolcusu
Selamlar arkadaşlar şu sıralar biraz fazla stres yaşıyorum ve meditasyonun iyi geleceğini düşünüyorum. Ama her sitede farklı farklı şeyler yazıyor, ve nereden nasıl başlayacağımı bilemedim. Meditasyona nereden nasıl başlayabilirim? Ve merak ettiğim bir şey daha var. Meditasyon ne kadar zaman sonra etkisini göstermeye başlar? ve etkisi gittikçe artan bir şey mi ?

Bu konuda tecrübeli ve bilgili arkadaşlar varsa yorumlarınızı bekliyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

falanso

Mars Yolcusu
Ben sabahları Wim hof breathing method uygulayıp üstüne soğuk duş alıyorum tavsiye ederim spor yapmak en güzel meditasyon bence Boks,Vücut geliştirme Sabah Koşuları muazzam meditasyon oluyor
Wim Hof metodunu tavsiyeniz üzerine uyguladım ve iyi hissettirdi ama tam verim alamadım sanırım ilk kez yaptığım için ve ufak hatalarım oldu özellikle nefesi verip tutma konusunda. Spor eskiden yapıyordum ama şu anda koronadan dolayı spor salonuna gitmemeyi tercih ediyorum sabah koşusuda biraz zor gözüküyor çünkü sabahları dersim oluyor.

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Wim Hof metodunu tavsiyeniz üzerine uyguladım ve iyi hissettirdi ama tam verim alamadım sanırım ilk kez yaptığım için ve ufak hatalarım oldu özellikle nefesi verip tutma konusunda. Spor eskiden yapıyordum ama şu anda koronadan dolayı spor salonuna gitmemeyi tercih ediyorum sabah koşusuda biraz zor gözüküyor çünkü sabahları dersim oluyor.
Evde vücut ağırlığınla yapabilirsin fazla vaktinide almaz baya verimli olur 20 dknı ayırıp

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6