Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Meslek Seçmek

Wise

Ancient Wise
Sınavın açıklanmasına az bir zaman kaldı yakında tercihler de olacak.
Kendimi az çok tanıyorum, neyi isteyip neyi istemediğimi biliyorum.
Okuyacağım bölümü seçerken nelere dikkat etmeliyim? Tecrübeleriniz, bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.
Pişmanlığınız varsa onu da paylaşın. İnşaat müh. bırakıp tekrar sınava girmiş birisiyim. Tekrar pişman olmak istemem.

Rayther

Mars Yolcusu
Okuyacağım bölümü seçerken nelere dikkat etmeliyim? Tecrübeleriniz, bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.
Pişmanlığınız varsa onu da paylaşın. İnşaat müh. bırakıp tekrar sınava girmiş birisiyim. Tekrar pişman olmak istemem.
Dostum ben kendimi tanıyorum da ne oluyor
Dijital Ticareti çok seviyorum.
Ancak o kadar çok opsiyon var ki insanın kafası karışıyor

Bence başta kendini tanıman ve nasıl bir hayat sürmek istediğin konusunda karar vermen önemli

Son düzenleme:

smt.dmr_

Ay Yolcusu
Ben de bu sene sınava gireceğim. Matematik ve fizik konusunda yetenekliyim ama aynı senin gibi kendimi hiç tanımıyorum. İnşaat Mühendisliği düşündüğüm meslekler arasında. Neden bıraktığını anlatır mısın?

SDG

Yoda
Dostum bir arkadaşım vardı ailesi diyetisyenlik diye tutturdu. Orayı yazdı, memnun olmayınca 1-1,5 sene okuyup bıraktı. Tekrar hazırlandı Ankara psikoloji de okuyor ve şu an bölümünden çok mutlu. Senin de kafanda belli bir bölüm varsa ve istiyor ve seviyorsan oraya gidebilirsin.
Ben üni tercihi yaparken öylesine yazdım sonrasında bölümü sevdim ve benimsedim. Yani çok belli de olmuyor girdiğin bölümü sevip sevmemek

Son düzenleme:

Wise

Ancient Wise
Ben de bu sene sınava gireceğim. Matematik ve fizik konusunda yetenekliyim ama aynı senin gibi kendimi hiç tanımıyorum. İnşaat Mühendisliği düşündüğüm meslekler arasında. Neden bıraktığını anlatır mısın?
Hayalim farklı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6