Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Mezuna Kalma İsteği

artelius

Venüs Yolcusu
Arkadaşlar selam, bir çok gencin olduğu gibi benim de bu sene sınav senem. Denemelere falan giriyorum netlerim istediğimden kötü geliyor durmadan içim içimi yiyor çalışıyorum ama okul olduğundan dolayı istediğim çalışma verimini hissedemiyorum. Okul çok yoruyor tyt ye giriyorum 50-60 arası aytye giriyorum 10-20 daha 6 ay var biliyorum ama çalışmayı tam yapamadığım için ileride netlerim de olağan üstü artışlar olmayacağını da tahmin edebiliyorum. Eve gelip sadece kitap okuyorum kısacası tamamen boşladım diyebilirim neyse sizce bu sene az da olsa çalışıp seneye tam donanım ve bilgi ile girmek mantıklı mıdır bir haftadır içim içimi yiyor. Sırf bu artış olmamasından dolayı ders çalışma isteği de gelmiyor ve stres yapıyorum siz benim yerimde olsanız ne yapardınız naçizane tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ege

Ay Yolcusu
Selam dostum, bu kadar gerilmene gerek yok. Maalesef anne-babalarımıza göre üniversite okumayanlar kötü yola düşerken liyakat olmayan okullarda; üç kuruşluk, vasıfsız hocaların peşinde yıllarca koştuktan sonra hayatın güzelliklerini bir kenara bırakıp ay sonunu getirmeye çalışarak ömrünü tüketenler "hayatını" yaşıyor. Güzel yurdumun güzel insanları işte.
Yarın öbür gün 500 tam puan yapan da 170 puan yapan da üniversite mezunu olacak. Sen bu ülkede üniversite okusan nolur okumasan nolur?
Ben şu anda 3. sınıfım ve sana 3 yıllık donanımımı kendim 1 yılda rahatlıkla elde edebileceğimi söyleyebilirim, dijital çağdayız artık.

Asıl soruna gelirsem, bence elinden geleni yapmaya devam et. İstediğin sonucu alamasan bile kendini sonraki sene için bayağı rahatlatmış olursun.

B

Brock

Misafir
Bence kaç puan yaparsan yap tutucak yerleri yaz ve girmeye çalış bu sene. Hayata ne kadar erken başlarsan o kadar iyi kardeşim. Bakma sen o üniversite isimlerine ; o isimlerden çıkan herkes çok iyi yerlere gelcek diye bişey yok. Yine o çok iyi yerlere gelmiş kişilerin hepsininde ortak özelliği değil iyi isimli üniversite.

Enes II. Palabıyık

Time to become
Arkadaşlar selam, bir çok gencin olduğu gibi benim de bu sene sınav senem. Denemelere falan giriyorum netlerim istediğimden kötü geliyor durmadan içim içimi yiyor çalışıyorum ama okul olduğundan dolayı istediğim çalışma verimini hissedemiyorum. Okul çok yoruyor tyt ye giriyorum 50-60 arası aytye giriyorum 10-20 daha 6 ay var biliyorum ama çalışmayı tam yapamadığım için ileride netlerim de olağan üstü artışlar olmayacağını da tahmin edebiliyorum. Eve gelip sadece kitap okuyorum kısacası tamamen boşladım diyebilirim neyse sizce bu sene az da olsa çalışıp seneye tam donanım ve bilgi ile girmek mantıklı mıdır bir haftadır içim içimi yiyor. Sırf bu artış olmamasından dolayı ders çalışma isteği de gelmiyor ve stres yapıyorum siz benim yerimde olsanız ne yapardınız naçizane tavsiyelerinizi bekliyorum.
Benimde aynı netler bence stres yapmana gerek yok eğer ailende seni strese sokuyorsa sen sadece elinden geleni yapıp bunu onlara göstermeye çalış. Vicdanın rahat edecek kadar çalış o yeter bende bir zamanlar ailem yüzünden gaza gelip en iyisi olabilirmişim gibi kendimi harab etmiştim psikolojik olarak. Herkesin yetenekleri ve ilgi alanları farklı. Sadece bu sınavda elinden geldiğinin en iyisini yap hayattan ümidini kesme sınavdan kötü şekilde ayrılsan bile emeğinin karşılığı elbet bir gün gelecektir.

skywalker

Venüs Yolcusu
Kardeşim daha 6 ay var kendinize gelin ya şu 6 ayda tyt ayt 2 kere bitirilir üst üste yeterki azim sahibi ol şimdiden kendine gel ve uyabilecegin bir program ayarla yavaşça da dozunu arttır ve artık bu yoldan da dönüşün olmadığının farkına var kış sezonunu boş geçiren adam zaten mezuna kalmayı hak etmiştir.

artelius

Venüs Yolcusu
Kardeşim daha 6 ay var kendinize gelin ya şu 6 ayda tyt ayt 2 kere bitirilir üst üste yeterki azim sahibi ol şimdiden kendine gel ve uyabilecegin bir program ayarla yavaşça da dozunu arttır ve artık bu yoldan da dönüşün olmadığının farkına var kış sezonunu boş geçiren adam zaten mezuna kalmayı hak etmiştir.
işte bu gerçek bir acı motivasyon oldu sağolasın şimdi başlıyorum hayvan gibi çalışmaya

No never fap

Yeni Üye
Son 2 ay tyt yi baştan tekrar ettim ayt 12. Sınıf okeydi 11. Sınıf ı da baştan başlamıştım sonuç 140k idi. Gün doğmadan neler doğar bilinmez

surec

Merkür Yolcusu
Kardeşim 3 kere sınava girmiş biri olarak söyleyeyim senin yaşadığın durumu defalarca kez yaşadım şunu unutma 6 ay ders çalışmasanda bedel ödeyeceksin

Alevlimeteor

Jüpiter Yolcusu
Sınavı bu sene kazanamasan bile seneye rakiplerinden üç sıfır önden başlayacaksın.

Eğer ki bu sene sıkı çalışacak olursan; seneye konuları tekrar edip deneme analizlerine odaklanır, hatalarının üzerinde durursun.

Maraz Ali

Benim adım Ali, Maraz Ali bayılırım bela olmaya
Sınavı bu sene kazanamasan bile seneye rakiplerinden üç sıfır önden başlayacaksın.
Hiç öyle düşünme dostum dershanede bir çok arkadaşım 2021 de 30k dan 50k dan mezuna bırakmıştı 2022 de 100k Lara kadar gerilediler sonuç bu sene yine hazırlanıyorlar

Alevlimeteor

Jüpiter Yolcusu
Hiç öyle düşünme dostum dershanede bir çok arkadaşım 2021 de 30k dan 50 dan mezuna bırakmıştı 2022 de 100k Lara kadar gerilediler
Rehavete kapılırsan istersen on binden ister yüz binden bırak bir şey farketmiyor. Arkadaşlarının sorunu rehavet.

Alevlimeteor

Jüpiter Yolcusu
Şuan benim kuzenim deneme sınavında okul ikincisi ve bir süredir rehavete kapıldığı için çalışmıyor. "Ben zaten yaparım, çalışmasam da olur veya az çalışsam yeter." Kafası bir oğrenci veya mezun için çok tehlikeli. Bir mezun her zaman sınırlarını zorlamalı, sıkı çalışmalı... Merak etmeyin mezun senenizde bir sürü zor kaynak bitirirsiniz. (Gerek yok diyeceklere 2021 sınavını hatırlatırım)

Maraz Ali

Benim adım Ali, Maraz Ali bayılırım bela olmaya
Şuan benim kuzenim deneme sınavında okul ikincisi ve bir süredir rehavete kapıldığı için çalışmıyor. "Ben zaten yaparım, çalışmasam da olur veya az çalışsam yeter." Kafası bir oğrenci veya mezun için çok tehlikeli. Bir mezun her zaman sınırlarını zorlamalı, sıkı çalışmalı... Merak etmeyin mezun senenizde bir sürü zor kaynak bitirirsiniz. (Gerek yok diyeceklere 2021 sınavını hatırlatırım)
Aynen öyle dostum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6