Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Monk Mode’da Ilk Günüm

Konnichiwa

Monk Mode Yolcusu
Arkadaşlar merhaba, forum sitesine geçen gün üye olan bir arkadaşınızım. (24)

Geçen günlerde mpo’yu fazla abarttığımı artık bir şeyler yapmam gerektiğinin farkındaydım. Bu arada bu yıl yks sınavına yeniden hazırlanan biriyim. Üstelik sigara da kullanıyorum. Mastürbasyon yapmamak çok etkilemez belki ancak sigarayı da bırakma kararı aldım ve artık içmeyeceğim. İlk olarak dün sosyal hesaplarımın şifrelerini ezberlenmeyecek kadar uzun ve karışık karakterler yaparak şifreye kolay ulaşamayacağım bir yere kaldırdım ve sosyal medya hesaplarımı kapattım. Bugün ilk günüm. Geçen günlerde 1.5 Ay sabretmiştim. Bu defa daha uzun tutmaya çalışacağım. Başlamak başarmanın yarısıdır diyerek başlangıcı yapıyorum.. 😅

Chad

Yeni Fapstronot
Arkadaşlar merhaba, forum sitesine geçen gün üye olan bir arkadaşınızım. (24)

Geçen günlerde mpo’yu fazla abarttığımı artık bir şeyler yapmam gerektiğinin farkındaydım. Bu arada bu yıl yks sınavına yeniden hazırlanan biriyim. Üstelik sigara da kullanıyorum. Mastürbasyon yapmamak çok etkilemez belki ancak sigarayı da bırakma kararı aldım ve artık içmeyeceğim. İlk olarak dün sosyal hesaplarımın şifrelerini ezberlenmeyecek kadar uzun ve karışık karakterler yaparak şifreye kolay ulaşamayacağım bir yere kaldırdım ve sosyal medya hesaplarımı kapattım. Bugün ilk günüm. Geçen günlerde 1.5 Ay sabretmiştim. Bu defa daha uzun tutmaya çalışacağım. Başlamak başarmanın yarısıdır diyerek başlangıcı yapıyorum.. 😅
Artik baslamanin vakti geldi asker! Hadi işe koyul.

Konnichiwa

Monk Mode Yolcusu
18. Veya 19. Günde relapse olundu.. 😅

Biraz ara vermiştim bugün yeniden başlıyorum. 😅

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6