Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Monk Modla Sınava Hazırlanılır Mı

Mertw

Yeni Fapstronot
Merhabalar YKS 2022 ve MSÜ sınavına hazırlanıyorum. Önümdeki MSÜ sınavı için 40 günlük bir plan yaptım ve taslağı birkaç kez denedim ve kısmen başarılı oldum. Önümdeki tek engel krizler, odaklanma ve motivasyon. Sürecin ilerleyen zamanlarında ders verimim çok düşüyor kahve ve atıştırmalıkla belirli bir süre idare ediyorum ama onlarda bir yere kadar götürüyor. Sitede araştırmalar yaptım ve monk modun dopamin sistemini daha hızlı ama bir o kadar sert şekilde iyileştirdiğini gördüm. Sorum şu daha önce monk mod yapmadım eğer monk modla başlarsam bana çok ağır gelir mi ve ilerleyen zamanlarda ders verimimi nasıl stabilize edebilirim.

Çözüm
Bu tarz odaklanma gerektiren süreçlerde emin ol monk modu işini kolaylaştıracak. Düşünsene: Tetikleyici yok, şeker yok. Krizlerin sıklığını azaltır, kolay olacak dene bence.

Ayrıca sadece süreç değil, odaklanma için de harika olur bu mod.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Bu tarz odaklanma gerektiren süreçlerde emin ol monk modu işini kolaylaştıracak. Düşünsene: Tetikleyici yok, şeker yok. Krizlerin sıklığını azaltır, kolay olacak dene bence.

Ayrıca sadece süreç değil, odaklanma için de harika olur bu mod.

Çözüm
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6