Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Motivasyon Ve İradeye Yardımcı Şarkı

Varolej

Jüpiter Yolcusu
Ve en önemlisi gün saymayın, sadece dümdüz gidin ve devam edin. Biz erkekleriz, adamlarız. Biyolojik olarak farklı olanlar, beyni farklı programlananlar tabi ki bizi anlamayacaktır. O yüzden bu forumdayız. Burası bizim yuvamız. Kurtuluşumuzun reçetesi, acı reçete ama iyileştirir. Ağrı kesici ise sadece o anlık dindirir. Evet kadınları, çocukları, hayvanları, hayatı her şeyi seveceğiz. Ama bizi en iyi bizler anlar. Özellikle benim gibi yolunda yalnız yürüyen erkeklere tek söyleyeceğim şey ; ne hissettiğini biliyorum kardeşim. Gerekirse ağla, küfür et ama yürümene devam et. Tünelin sonunda elbet ışık vardır. Özgürlük bizim olacaktır günün sonunda. Dünya, hayat, sistem, toplum hepsi tamam bir aldatmaca. Tek gerçek korkmadan semenini tutman. Yapmak istediğin şeyi yap, eğer mutlu isen devam et. Toplumu, aileni kimseyi umursama. Ve yönetimden tek isteğim, biz gerekirse bağışta yaparız. Bu forum hep ayakta kalsın. O hayatımızı mahveden şeyler, anlık hazlar varken evet eğer sen forumda bu yazıyı okuyorsan doğru yoldasındır. Cidden cesaret isteyen, irade isteyen, arka taraf isteyen bir yoldasındır. Seninle gurur duyuyorum adamım. Hayattaki en kötü olabilecek şey aslında nihai kaçınılmaz son olan ölümdür. Bu hayatta en kötü başımıza gelecek şey ölümdür. Ölüm hariç her şeyin çaresi vardır. O yüzden yürümeye devam edelim. Acısa da, ağlatsa da, zorlasa da, mahvetse de, güçsüzleştirse de, ne olursa olsun tünelin sonunda ışığı yakalayacağız.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6